X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Znalezisko Redakcji: blog Jak Oszczędzać Pieniądze?

W cyklu "Znalezisko Redakcji" przeczesujemy Internet w poszukiwaniu bloga, który jest na tyle dobry aby poświęcić mu nas cenny czas. Pisaliśmy już gdzie poszukiwać dobrych recenzji filmów, gdzie zajrzeć jeśli potrzebujemy pomocy "Perfekcyjnej Pani domu", a teraz nadszedł czas aby porozmawiać o pieniądzach.

Znalezisko Redakcji: blog Jak Oszczędzać Pieniądze?fot. bank zdjęć shutterstock.com

Dzisiaj na poważnie. W najnowszym cyklu „Znalezisko Redakcji” będziemy mówić o oszczędzaniu pieniędzy. Jeśli rozmawiamy o funduszach to najlepiej czerpać wiedzę od najlepszych, dlatego też dzisiaj prezentujemy blog „Jak zaoszczędzić pieniądze?” Zatem jeśli szukacie porad jak gospodarować domowym budżetem i spać spokojnie to jest to lektura, która możecie być pewni, że zapewni Wam spokojnie przespaną noc.

http://jakoszczedzacpieniadze.pl/

http://jakoszczedzacpieniadze.pl/

Kilka słów o autorze

Hej – jestem Michał. Jestem mężem, tatą dwójki dzieci i pracującym na etacie facetem w okolicach 40-tki. Od 1 sierpnia 2013 r. utrzymuję się wyłącznie z blogowania i zgromadzonych oszczędności. Mieszkam w mieszkaniu w Warszawie i nawiązując do tematu blogu – lubię mieć na kontach taki zapas gotówki by spokojnie spać. I jednocześnie próbuję zabezpieczyć finansowo naszą rodzinę i przyszłość.

Kreatywne podejście do pieniędzy

Autor bloga bardzo sprytnie i kreatywnie podchodzi do sprawy oszczędzania. Zastanawialiście się kiedyś czy bardziej opłaca się zagotować wodę w czajniku czy na płycie grzewczej, czy wymiana halogenów na oświetlenie LED jest opłacalna albo czy kiedykolwiek przyszło Wam do głowy, że Wasz codzienny, 10 minutowy prysznic kosztuje 1000 złotych rocznie? I własnie zaczynając do takich małych zmian do naszego portfela wpadnie dodatkowych kilka groszy bo jak to mówią grosz do grosza, a będzie kokosza.

Podstawa to organizacja i skrupulatność

Kreatywne i sprytne oszczędzanie to nie jedyne zalety bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze?”, aspektem, który powoduje, że jest to najlepszy adres w Internecie jest masa praktycznych porad. Okazuje się, że organizacja i skrupulatność to dwa najważniejsze czynniki, które pomagają w oszczędzaniu pieniędzy. Sam autor przyznał się, że skrupulatne spisywanie wszystkich wydatków i przychodów jest jego jedynym zboczeniem, z którym nauczył się żyć.  I tutaj z pomocą wkraczają gotowe porady tworzenia domowego budżetu – jak stworzyć domowy budżet krok po kroku albo gotowy szablon budżetu domowego – recepta na kontrolę swoimi finansami. Co więcej autor dostosowuje swoje porady do konkretnych osób na przykład osoby, które mają nieregularne zarobki, zatem każdy może czerpać z bloga praktyczną wiedzę.

Poważnie i zabawnie

Już wielokrotnie wspominałam, że autor bloga do oszczędzania pieniędzy podchodzi bardzo kreatywnie. Dlatego też konkurs pod artykuł pod tytułem „30 gotowych pomysłów, co zrobić z wygraną w Lotto, czyli jak zagospodarować 2 miliony złotych” nikogo nie zdziwi. Z drugiej jednak strony na blogu znajdziemy porady dla osób, które już wpadły w tarapaty i mają długi.

Dodatkowo po zapisaniu się do newslettera dostaniemy gotowe pliki w Excelu, zaś po przeczytaniu artykułów, które bogate są w praktyczne porady staniemy się lepszymi gospodarzami, a co więcej może nawet zaczniemy oszczędzanie traktować jako nasze hobby, które przynosi widoczne korzyści.

Ciekawe ile pieniędzy zaoszczędziło już prawie 70 tysięcy fanów bloga „Jak Oszczędzać Pieniądze?” na Facebooku.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail