X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook uruchomi dzisiaj transmisję na żywo z… kosmosu

Facebook niedawno udostępnił transmisję serialu w ramach narzędzia Facebook Live. Również od niedawna użytkownicy mogą śledzić transmisję na żywo z całego świata. Czy Ziemia jest za mała dla Facebooka? Ponieważ dzisiaj Mark Zuckerberg nadaje z kosmosu.

Facebook uruchomi dzisiaj transmisję na żywo z… kosmosufot. bank zdjęć shutterstock.com

Wczoraj na facebookowy profilu twórcy największego na świecie portalu społecznościowego, pojawiła się informacja, że dzisiaj o godzinie 16:55 po raz pierwszy w historii, w ramach narzędzia Facebook Live, zostanie nadana transmisja na żywo prosto z kosmosu!

Wyślij pytanie w kosmos

Mark Zuckerberg wraz z informacją o dniu i godzinie transmisji na żywo, poinformował również, że istnieje możliwość, aby zostawić w komentarzu pytanie, na które astronauci odpowiedzą. Do teraz, pod postem pojawiło się prawie 23 tysiące komentarzy.

Z kosmosu zaćwierkano już 6 lat temu

Pomysł Marka Zuckerberga, aby połączyć media społecznościowe i przestrzeń kosmiczną nie jest tego typu pierwszą inicjatywą. Pionierem był Twitter. Pierwszy tweeet prosto z przestrzeni kosmicznej został „nadany” już 6 lat temu przez astronautę z NASA. Twitter, Facebook, kto dalej?  Evan Spiegel oraz Robert Murphy, może należy pomyśleć nad relacją na Snapchacie z ekspansji przestrzeni kosmicznej?

Nie robi to wrażenia?

Co ciekawe, wiadomość o transmisji na żywo prosto z kosmosu nie spotkała się z nieopisanym entuzjazmem ze strony użytkowników Facebooka. Post ma 270 tysięcy polubień i ponad 17 tysięcy udostępnień. Dla porównania, wcześniejszy wpis Marka Zuckerberga miał ponad półtora miliona lajków. Ciężko jednak jest nam uwierzyć, że transmisja, prosto z kosmosu obejdzie się zupełnie bez echa. Mark Zuckerberg zrobi mały krok dla człowieka, ale wielki dla ludzkości?

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail