X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Generowanie leadów – jak skutecznie to robić?

Content marketing coraz szerzej dyskutowany jest w różnych kategoriach. Strategia ta może przynieść każdej firmie olbrzymie korzyści. Jest jeden warunek – musi być przygotowana w pełni profesjonalnie, uwzględniając wszystkie wymogi i oczekiwania najważniejszego odbiorcy – prosumenta.

Generowanie leadów – jak skutecznie to robić?fot. bank zdjęć shutterstock.com

Obecnie mamy do czynienia z bardzo świadomymi klientami, wymagającymi, posiadającymi wiedzę na temat usług i produktów, których potrzebują, dlatego też dotarcie do nich nie jest łatwe. Atakujące zewsząd reklamy nie są już sposobem na to, by zdobyć klienta lub sprzedać własną usługę lub produkt. Nastał czas, kiedy działania marketingowe muszą być przede wszystkim autentyczne!

Z myślą o wyzwaniach, jakie stawiane są przed marketingiem, który coraz silniej angażuje się w sprzedaż, przygotowano warsztat Content Marketing – jak efektywnie stworzyć kampanię kontent marketingową, który odbędzie się 12 lipca 2016 w Warszawie, a któremu patronuje redakcja SocialPress.

O czym będzie warsztat?

  • Czym tak naprawdę jest content marketing?
  • Czym różni się od reklamy czy działań PR?
  • Jaki wpływ ma na SEO?
  • Jak właściwie pisać teksty, które sprzedają?
  • Jakie są kluczowe zasady tworzenia person?
  • Generowanie leadów – jak skutecznie to robić?

Całość warsztatów opierać się będzie o liczne case studies i praktyczne ćwiczenia. Warsztat oferuje wiedzę, praktyczne doświadczenie i wytyczenie drogi do osiągnięcia sukcesu.

Więcej informacji: 

www: http://konferencje.pb.pl/konferencja/973,content-marketing

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail