X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Lech Wałęsa znów mikrobloguje. Tym razem na Twitterze

Lech Wałęsa założył konto w serwisie Twitter. To jego powrót do mikroblogowania. W marcu tego roku, po ponownym nagłośnieniu sprawy TW "Bolka", były prezydent zamknął konto na Wykopie i swoją aktywność ograniczył jedynie do Facebooka.

Lech Wałęsa znów mikrobloguje. Tym razem na Twitterzefot. twitter.com/PresidentWalesa

Wczoraj Wałęsa zarejestrował konto @PresidentWalesa. Po jednym dniu aktywności i opublikowaniu jednego wpisu jego profil obserwuje ponad 3600 osób.

Z informacji przesłanej do mediów wynika, że Wałęsa planuje prowadzić konto samodzielnie i jedynie okazjonalnie wspierać się współpracownikami. Zaplecze merytoryczne ma stanowić agencja PR BuzzIT.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail