X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Biegnij z branżą e-commerce w Bieg w NET!

Izba Gospodarki Elektronicznej zaprasza już po raz drugi do wzięcia udziału wyjątkowym wydarzeniu sportowym- e-Commerce Polska BIEGw.NET, któremu patronuje SocialPress.

Biegnij z branżą e-commerce w Bieg w NET!fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Jest to bieg na 10 km skierowany do przedstawicieli branży e-commerce i internet, który odbędzie się 17 września 2016 roku w Warszawie na Żoliborzu. Trasa biegu będzie poprowadzona wzdłuż Wisły, tak jak w ubiegłym roku, po części Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Zawodnicy wbiegną również na bardzo reprezentacyjne, odnowione Bulwary Wiślane.

Mamy nadzieję, że tak jak w roku ubiegłym wydarzenie zgromadzi wielu biegaczy z branży e-commerce– mówi pomysłodawca BIEGw.NET Maciej Żyto. Podczas pierwszego biegu ścigali się pracownicy m.in. z PWPW, Empik e-Commerce, Westwing Home&living, Bluerank, Blik, Poczta Polska, Lubasz i Wspólnicy, Eengine, RTV EURO AGD, Digital One, Google, Payback, Optivo, Gemius, Domodi i wielu innych. Liczymy na to, że uda nam się powtórzyć ciekawą branżową imprezę inną od konferencji, szkoleń czy targów – dodaje Żyto.

e-Commerce Polska BIEGw.NET. to wydarzenie dla branży e-commerce, które daje możliwość networkingu na plaży Żoliborz, gdzie zlokalizowany jest start i meta biegu.

Więcej informacji na www.biegw.net

Promuj biznes na łamach SOCIALPRESS.pl!

Zobacz możliwości reklamy w portalu

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail