X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Biegnij z branżą e-commerce w Bieg w NET!

Izba Gospodarki Elektronicznej zaprasza już po raz drugi do wzięcia udziału wyjątkowym wydarzeniu sportowym- e-Commerce Polska BIEGw.NET, któremu patronuje SocialPress.

Biegnij z branżą e-commerce w Bieg w NET!fot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Jest to bieg na 10 km skierowany do przedstawicieli branży e-commerce i internet, który odbędzie się 17 września 2016 roku w Warszawie na Żoliborzu. Trasa biegu będzie poprowadzona wzdłuż Wisły, tak jak w ubiegłym roku, po części Nadwiślańskiego Parku Krajobrazowego. Zawodnicy wbiegną również na bardzo reprezentacyjne, odnowione Bulwary Wiślane.

Mamy nadzieję, że tak jak w roku ubiegłym wydarzenie zgromadzi wielu biegaczy z branży e-commerce– mówi pomysłodawca BIEGw.NET Maciej Żyto. Podczas pierwszego biegu ścigali się pracownicy m.in. z PWPW, Empik e-Commerce, Westwing Home&living, Bluerank, Blik, Poczta Polska, Lubasz i Wspólnicy, Eengine, RTV EURO AGD, Digital One, Google, Payback, Optivo, Gemius, Domodi i wielu innych. Liczymy na to, że uda nam się powtórzyć ciekawą branżową imprezę inną od konferencji, szkoleń czy targów – dodaje Żyto.

e-Commerce Polska BIEGw.NET. to wydarzenie dla branży e-commerce, które daje możliwość networkingu na plaży Żoliborz, gdzie zlokalizowany jest start i meta biegu.

Więcej informacji na www.biegw.net

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail