X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram w końcu z opcją Zoom

Od wczoraj użytkownicy Instragama mogą korzystać z opcji zoom i za jednym dotknięciem palców przybliżać opublikowane zdjęcia i wideo.

Instagram w końcu z opcją Zoomfot. twitter.com/instagram

reklama


W ostatnich miesiącach Instagram wprowadził wiele nowych funkcji. W marcu umożliwiono publikację 60 sekundowych filmów,  w czerwcu zaktualizowano sekcję Eksploruj, a na początku sierpnia wprowadzono Instagram Stories.  Wkrótce pojawią się propozycje kont, których dotąd nie obserwowaliśmy.

Twórcy nie zwalniają jednak tempa – od wczoraj użytkownicy aplikacji mogą korzystać z opcji zoom dla zdjęć i treści wideo. Zoom jest obecnie dostępny dla posiadających urządzenia z systemem iOS, jednak jak zadeklarowano w poście prezentującym tą funkcję, w nadchodzących tygodniach pojawi się dla Androida.

Przybliżanie była to jedna najbardziej pożądanych funkcji, szczególnie jeśli chcielibyśmy przyjrzeć się detalom, dlatego z pewnością spotka się z dużym entuzjazmem użytkowników. Informacja o nowej funkcji pojawiła się na profilach Instagrama we wszystkich mediach społecznościowych.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail