X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Wersje robocze postów już na Instagramie

Długo wyczekiwana opcja wersji roboczej postów już na Instagramie. Od teraz będziemy mogli po jakimś czasie powrócić do edycji wybranego zdjęcia lub wideo.

Wersje robocze postów już na Instagramiefot. bank zdjęć shutterstock.com

W ostatnim czasie Instagram intensywnie pracuje nad ułatwieniem użytkownikom korzystania z medium. Mimo, że zniknęły mapy miejsc, to dodano opcję Zoom oraz możliwość filtrowania komentarzy za pomocą wpisania wybranych tagów. Ale to nie wszystkie funkcje nad którymi pracowano.

Jak czytamy na portalu Mashable, kilka dni temu na Instagramie pojawiła się kolejna opcja, której wyczekiwali użytkownicy aplikacji – możliwość zapisania wersji roboczych postów. W sierpniu funkcja była w fazie testów, ale jak widać została przyjęta z entuzjazmem i jest już ogólnodostępna.

IMG_8679

Aby zapisać zdjęcie lub wideo w celu późniejszej obróbki wystarczy podczas edycji kliknąć przycisk wstecz. Wówczas pojawi się komunikat, że po powrocie nasze zdjęcie zostanie odrzucone, a do wybory mamy trzy możliwości – odrzucenie zdjęcia, zapisanie go jako wersja robocza lub anulowanie działań.

Robocze zdjęcia i wideo pojawiają się nad rolką aparatu i wówczas będziemy mogli powrócić do pracy nad nimi. Nowa funkcja nie jest jeszcze oficjalnie spopularyzowana przez Instagrama, ale z pewnością okaże się przydatna dla miłośników aplikacji.

  • Karolina Lis

    Szkoda tylko, że kopie robocze same znikają… ==”

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail