X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Facebook prezentuje nowy portal dla rodziców

Facebook zaprezentował dziś Portal dla rodziców - nową sekcję Centrum Bezpieczeństwa Facebooka skierowaną do osób, które chciałyby lepiej poznać platformę i pomóc swoim dzieciom w bezpieczny sposób z niej skorzystać.

Rodzice to aktywni użytkownicy Facebooka. Dyskutują w Grupach, dzielą się z przyjaciółmi zdjęciami i filmami swoich dzieci. Nierzadko za pomocą portalu utrzymują także kontakt z innymi członkami rodziny mieszkającymi za granicą. W odpowiedzi na wiele pytań i wątpliwości dotyczących Facebooka oraz chęć zapewnienia bezpieczeństwa dzieciom zaprezentowano dziś nową sekcję w Centrum Bezpieczeństw Facebook – Portal dla rodziców.

Portal skierowany jest zarówno dla członków społeczności Facebooku, jak i tych, którzy nie posiadają konta na Facebooku, ale chcą lepiej go poznać i pomóc swoim dzieciom w bezpieczny sposób z niego korzystać. Znajdziemy tam przydatne linki i porady, które pomogą je optymalnie wykorzystać. Eksperci ds. bezpieczeństwa pomogą rodzicom w edukacji dzieci na temat mądrego i bezpiecznego korzystania z platformy.

Rodzice mają dostęp do kilku sekcji. Na samym początku możemy pozyskać informacje ogólne na temat Facebooka – takie podstawy jak rejestracja, wyszukiwanie znajomych, publikowanie postów i udostępnianie oraz zasady i narzędzia portalu. W dalszej części pojawiają się wskazówki na temat bezpieczeństwa w sieci oraz tego, jak rozmawiać o nim z dziećmi. Dostępne są także porady ekspertów ds. bezpieczeństwa online np. z Niemczech, Wielkiej Brytanii, Irlandii, Szwecji, Indii, Stanów Zjednoczonych czy Kanady.

Nowy portal dostępny jest pod linkiem: https://web.facebook.com/safety/parents?_rdr. Mogą z niego skorzystać wszyscy zainteresowani, ponieważ działa na całym świecie, w 55 językach.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail