X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Instagram testuje funkcję tworzenia albumów ze zdjęciami

Nie możesz zdecydować się, które zdjęcie dodać na Instagrama? Prawdopodobnie już wkrótce twórcy aplikacji rozwiążą ten problem. W fazie testów jest funkcja tworzenia albumów ze zdjęciami.

Instagram testuje funkcję tworzenia albumów ze zdjęciamifot. bank zdjęć shutterstock.com

Większość nowości i aktualizacji wprowadzanych w ostatnim czasie przez Instagrama, z sekcją Stories na czele, są mocno inspirowane Snapchatem. W ubiegły tygodniu pisaliśmy o wprowadzeniu transmisji na żywo, w trakcie których uczestnicy mogą dodawać komentarze i lajki. Tym razem nowa funkcja aplikacji może usprawnić samo dodawanie postów. W serwisie Droid Life pojawiła się informacja, że w najnowszej wersji beta aplikacji na Androida możliwe jest tworzenie albumów ze zdjęć. 

fot. droid-life.com

fot. droid-life.com

Według doniesień testujących, zbiory fotografii będą widoczne w jednym poście, a użytkownik będzie mógł dodać maksymalnie 10 zdjęć do swojej galerii. Poszczególne fotografie będzie można edytować osobno, co oznacza, że wybierzemy oddzielne filtry i parametry dla każdej z nich. Nasi obserwatorzy również będą mogli zareagować na każdą z nich indywidualne.

Portal tablety.pl podaje jednak, że niestety nie u wszystkich przetestowanie nowej opcji jest w pełni możliwe. Użytkownicy informują, że w niektórych przypadkach możliwe jest stworzenie albumu, ale jego publikacja wiąże się z zawieszeniem aplikacji i problemami z jej dalszym działaniem. Funkcja jest zatem widoczna tylko dla wybranych użytkowników. Na chwilę obecną nie ma oficjalnej informacji na temat jej wprowadzenia, ale prawdopodobnie możemy spodziewać się spodziewać w najbliższym czasie komunikatu ze strony twórców Instagrama.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail