X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Internet bojkotuje United Airlines – wybraliśmy najlepsze memy

Już od kilku dni media huczą o skandalicznej sprawie z United Airlines. Użytkownicy internetu bojkotują całe zdarzenie w charakterystyczny dla siebie sposób, a mianowicie tworząc memy. Przedstawiamy najpopularniejsze z nich.

Internet bojkotuje United Airlines – wybraliśmy najlepsze memy

Tuz przed lotem z Chicago do Louisville w Kentucky, dnia 9 kwietnia okazało się, że firma sprzedała więcej biletów niż było to przewidziane. Żaden z pasażerów nie chciał dobrowolnie opuścić pokładu, pomimo specjalnej oferty zaproponowanej przez przewoźnika. W związku z tym załoga postanowiła odmówić miejsc czterem losowo wybranym osobom. Na udostępnionym w internecie filmiku widzimy, jak ochrona siłą wyrzuca mężczyznę z pokładu. Okazało się, że był nim lekarz udający się właśnie do swoich pacjentów.

W internecie natychmiast pojawiły się wpisy potępiające załogę. Ich skandaliczne zachowanie spotkało się z oburzeniem, a negatywne komentarze płyną wszystkich stron świata. Tysiące internautów zadeklarowało, że już nigdy więcej nie skorzysta z usług United Airlines. Twórcy memów również nie pozostali bierni w tej kwestii. Przedstawiamy najpopularniejsze nich:

Mahrezmelbani

Fly4free.pl

fot. fly4free.pl

fot. fly4free.pl

crypticimages.com

http://crypticimages.com

http://crypticimages.com

thebreakroom.org

thebreakroom.org

thebreakroom.org

Polishdoguin

osama_meme_larden

xmemeliciousx

krazy_ass_angel

Heh. #unitedairlines

Post udostępniony przez Terria Swanson (@krazy_ass_angel)

ice2memeu

#unitedairlines #twd #negan

Post udostępniony przez Mr.Sparks (@nice2memeu)

9GAG

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail