X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Nowa funkcja Instagrama – organizacja zapisanych postów

Instagram stworzył nową opcję w zarządzaniu zapisanymi postami. Funkcja została udostępniona z początkiem tego tygodnia i pozwala na katalogowanie zarchiwizowanych przez nas wpisów innych użytkowników.

Nowa funkcja Instagrama – organizacja zapisanych postówfot. bank zdjęć pexels.com

Opcja zapisywania postów na Instagramie jest już dostępna od pewnego czasu, jednak użytkownicy nie mieli możliwości ich katalogowania. Pliki przechowywane były w jednym miejscu, co niekiedy bywało dość problematyczne, gdyż podczas zapisywania dużej liczy postów tworzył się chaos.

W tym tygodniu powstało jednak nowe rozwiązanie o nazwie Kolekcje. Aby skorzystać z funkcji wystarczy jedynie kliknąć i przytrzymać ikonę zakładki pod dowolnym wpisem. Dzięki temu możesz zapisać dany post bezpośrednio do konkretnego katalogu. Co więcej, podczas archiwizowania wpisu mamy możliwość skorzystania z istniejącego już folderu, lub stworzenie nowego. Opcja ta pozwala również na skomponowanie katalogu z zapisanych już postów. Wystarczy kliknąć ikonę plusa w prawym górnym roku, nazwać folder oraz wybrać interesujące nas zdjęcia.

fot.play.google.co

fot.play.google.co

Stworzone przez nas kolekcje można znaleźć na karcie zapisanych postów na swoim profilu. Podobnie jak wszystkie zapamiętane wpisy, również katalogi mają status prywatny, co oznacza, że są one dostępne jedynie dla autora danego katalogu. Nie jest więc jeszcze możliwa opcja dzielenia się stworzonymi katalogami ze znajomymi.

 

 

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail