X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Snapchat bez białej ramki

Snapchat zrezygnował z białej ramki wokół archiwalnych zdjęć oraz filmów, które wcześniej zostały zapisane. Nowa opcja pozwala na publikowanie wspomnień z rolki aparatu z znacznie subtelniejszym oznaczeniem. Tym samym firma stara się nadążyć za Instagramem

Snapchat bez białej ramki"fot. bank zdjęć pixabay.com

Dotychczas wokół zdjęć archiwalnych udostępnianych przez Snapchata pojawiała się biała obwódka, wzbudzająca irytacje wśród użytkowników komunikatora. Aplikacja będzie jednak nadal traktować wspomnienia inaczej niż zdjęcia zrobione bezpośrednio w aplikacji. Od teraz tego rodzaju fotografie będą zawierały jedynie notkę o dacie jej stworzenia. Zmiana ta powinna przede wszystkim przyczynić się do zwiększenia ilości starych wspomnień, które użytkownicy zdecydują się udostępnić swoim znajomym.


Tym samym użytkownicy mają możliwość dzielenia się starymi fotografiami zachowując przy tym ich równie dobry wygląd, jak w przypadku zdjęć zrobionych z wykorzystaniem aplikacji. Snapchat chce nadążyć na nowymi możliwościami Instagrama. Aplikacja ta bowiem pozwala na publikowanie bez obwódki zdjęć, które maja mają mniej niż 24 godziny.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail