X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznaj tajniki e-commerce podczas Auli w Krakowie

Już za niespełna dwa tygodnie Aula Polska zawita do Krakowa. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób zwiększyć konwersję, jak zbudować sklep i co łączy e-commerce z content marketingem.

Poznaj tajniki e-commerce podczas Auli w Krakowiefot. facebook.com/AulaPoznan

reklama


Już 23 maja, we wtorek, o godzinie 19.00 w Wyższej Szkole Europejskiej będzie miała miejsce pierwsza krakowska aula. Aula Polska to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością. Uczestnicy wydarzenia poznają tajniki e-commerce. Dowiedzą się jak stworzyć sklep, ulepszyć konwersję i jakimi trendami się kierować. Podczas wydarzenia wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu i e-commercu podzielą się eksperci i praktycy.

Wśród zaproszonych prelegentów są: Paweł Sala, który przedstawi sposoby na zwiększenie konwersji w e-commerce, Mariusz Wesołowski, ktory zestawi nowe trendy i obowiązek znakowania produktów umieszczonych w Google Shopping oraz Google AdWords numerem GTIN, Tomasz Tybon, który przybliży to, jak zbudować sklep w oparciu o doświadczenie tysięcy sklepów internetowych, a także Grzegorz Miłkowski oraz Katarzyna Bienussa, którzy opowiedzą o ecommerce na sterydach dzięki content marketingowi.

Eventy organizowane w innych miastach, z ramienia Auli, cieszą się bardzo dobrą opinią wśród swoich uczestników.

Wczorajsza Aula była pierwsza, na której miałem okazję być. Robi wrażenie. Ludzie, wolumen, tematy, jakość – osiągneliście coś, na co inni pracowaliby dłuuuugo, nazywali to konferencjami i używali Bóg wie jakiego marketingu, żeby sciągnąć tam ludzi. Robi wrażenie.
– Yuri Drabent

Wstęp i zapisy są bezpłatne. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie Auli.

Portal Social Press jest patronem medialnym wydarzenia.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail