X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Poznaj tajniki e-commerce podczas Auli w Krakowie

Już za niespełna dwa tygodnie Aula Polska zawita do Krakowa. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, w jaki sposób zwiększyć konwersję, jak zbudować sklep i co łączy e-commerce z content marketingem.

Poznaj tajniki e-commerce podczas Auli w Krakowiefot. facebook.com/AulaPoznan

Już 23 maja, we wtorek, o godzinie 19.00 w Wyższej Szkole Europejskiej będzie miała miejsce pierwsza krakowska aula. Aula Polska to cykliczne spotkania osób zainteresowanych i związanych z nowymi technologiami, branżą internetową i przedsiębiorczością. Uczestnicy wydarzenia poznają tajniki e-commerce. Dowiedzą się jak stworzyć sklep, ulepszyć konwersję i jakimi trendami się kierować. Podczas wydarzenia wiedzą i doświadczeniem z zakresu e-marketingu i e-commercu podzielą się eksperci i praktycy.

Wśród zaproszonych prelegentów są: Paweł Sala, który przedstawi sposoby na zwiększenie konwersji w e-commerce, Mariusz Wesołowski, ktory zestawi nowe trendy i obowiązek znakowania produktów umieszczonych w Google Shopping oraz Google AdWords numerem GTIN, Tomasz Tybon, który przybliży to, jak zbudować sklep w oparciu o doświadczenie tysięcy sklepów internetowych, a także Grzegorz Miłkowski oraz Katarzyna Bienussa, którzy opowiedzą o ecommerce na sterydach dzięki content marketingowi.

Eventy organizowane w innych miastach, z ramienia Auli, cieszą się bardzo dobrą opinią wśród swoich uczestników.

Wczorajsza Aula była pierwsza, na której miałem okazję być. Robi wrażenie. Ludzie, wolumen, tematy, jakość – osiągneliście coś, na co inni pracowaliby dłuuuugo, nazywali to konferencjami i używali Bóg wie jakiego marketingu, żeby sciągnąć tam ludzi. Robi wrażenie.
– Yuri Drabent

Wstęp i zapisy są bezpłatne. Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie Auli.

Portal Social Press jest patronem medialnym wydarzenia.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail