X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Snapchat ułatwia firmom kupowanie reklam

Od teraz użytkownicy mogą zauważyć zwiększoną ilość reklam na Snapchacie. Firma ogłosiła wczoraj nowe narzędzie reklamowe, które znacznie ułatwi kupowanie miejsc przeznaczonych na promocję. Snap tym samym rozszerza swoją ofertę reklamową

Snapchat ułatwia firmom kupowanie reklam"fot. bank zdjęć pixabay.com

Już w ubiegłym sezonie partnerzy mieli możliwość sprzedawanie reklam w imieniu firmy. Jednak Snap, już od dłuższego czasu planował uruchomienie API, czyli interfejsu do programowania aplikacji. Umożliwi to firmom automatyczne kupowanie reklam bazujących na lokalizacji.

Dotychczas reklamodawcy mogli kupować geofiltry wykorzystując narzędzia Snapchata do samodzielnego zakupu. Nowy interfejs pozwoli na łatwiejsze zarządzanie wydatkami, danymi oraz grupami docelowymi firm. Najnowsza opcja za zostać wdrożona w czerwcu. Dzięki temu marki będą mogły umieszczać własne reklamy w jeszcze łatwiejszy sposób.

Jak podaje adweek.com, w narzędzie do sprzedaży geofiltrów zostanie wyposażonych również kilka firm z branży eventowej i technologicznej, np. WeddingWire zajmującą się planowaniem ślubnym, która pomoże zakupić geofiltry parom, czy Eventfarm, która usprawnia proces zakupu geofiltrów dotyczących wydarzeń.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail