X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Awaria Skype w Polsce i innych krajach europejskich

Masz problemy z działaniem Skype'a? Od wczoraj nie tylko Ty nie możesz prawidłowo korzystać z komunikatora. Znaczna część Polski oraz innych państw europejskich boryka się z jego dużą awarią.

Awaria Skype w Polsce i innych krajach europejskichfot. bank zdjęć shutterstock.com

Od wczoraj użytkownicy Skype’a na szeroką skalę zgłaszają problemy z  jego uruchomieniem oraz innymi funkcjami. W większości przypadków niemożliwe jest połączenie się z serwerem, dzwonienie, wysłanie wiadomości czy też dodanie użytkowników do listy znajomych. Dotyczy to zarówno komunikatora na Windows, Mac, Linux, jak i aplikacji mobilnych. Jest to awaria na szerszą skalę, gdyż jak donosi portal Softpedia, borykają się z nim nie tylko mieszkańcy Polski, ale i Niemiec, Białorusi, Rumunii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Hiszpanii. Mapa wszystkich państw, w których odnotowano problem znajduje się poniżej:

fot. news.softpedia.com

fot. news.softpedia.com

Problem z komunikatorem został oficjalnie potwierdzony przez Microsoft i obecnie trwają prace nad jego usunięciem. Miejmy nadzieję, że już niebawem komunikator zostanie naprawiony.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail