X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

140 znaków do miłości? Aplikacja randkowa dla użytkowników Twittera

Tinder dla użytkowników Twittera? Posiadający zweryfikowane konto w serwisie zyskali właśnie możliwość nawiązywana znajomości. Nowa wersja dedykowanej aplikacji randkowej "Blue" pozwoli im na odnalezienie potencjalnego partnera.

140 znaków do miłości? Aplikacja randkowa dla użytkowników Twitterafot. bank zdjęć shutterstock.com

reklama


Odkąd Tinder sprawiły, że korzystanie z aplikacji randkowych stało się czymś popularnym, a przeglądanie profili ich użytkowników w komunikacji miejskiej już nikogo nie dziwi, firmy zaczęły poszukiwać rozwiązać, które pomogły by łączenie ludzi na podstawie różnych czynników. Istniejący od 2006 roku Twitter urósł z 30 milionów aktywnych użytkowników miesięcznie w 2010 roku do 328 milionów w pierwszym kwartale tego roku. Na przestrzeni tego czasu serwis ulegał modyfikacjom i zyskał wiele nowych funkcji, które ułatwiają posiadaczom kont komunikację i poszukiwanie informacji oraz nowych znajomości w ramach serwisu.

Niezwykle pomocna w tym jest nowa wersja premium aplikacji Loveflutter – Blue. Zweryfikowani użytkownicy medium będą mogli odnaleźć potencjalnych partnerów. Analizy tweetów i aktywności użytkowników, a także wspólne zainteresowania pozwolą na lepsze dopasowanie. Po zalogowaniu za pomocą Twittera, dodamy swój opis, oczywiście mieszący się w 140 znakach. Aktualnie z aplikacji mogą skorzystać mieszkańcy pięciu miast – San Francisco, Los Angeles, Nowego Jorku, Londynu i Tokio. Tysiąc pierwszych członków może skorzystać z niej bezpłatnie, ale za jakiś czas ma pojawić się opłaty miesięczne. Samo działanie aplikacji jest bardzo zbliżone do Tindera – mamy możliwość swipe’owania osób w pobliżu.

Jak można dowiedzieć się z oficjalnej strony aplikacji, ze względu na catfishing, czyli przypadki, gdy rozmówca podaje się za kogoś innego, oraz przypadki kreowania fałszywej tożsamości, twórcy postanowili stworzyć bezpieczną aplikację dla użytkowników, których konta zostały zweryfikowane. W rozmowie z Mashable założyciel aplikacji,Daigo Smith, sam przyznał, że jest ona jak Tinder, jednak z bardziej przejrzystym procesem pozyskiwania członkostwa. Blue jest reklamowa jako nowy sposób wyrażania siebie oraz możliwość spotkania prawdziwych ludzi, nie z instragramowych feedów. Co ciekawe, wkrótce w aplikacji ma pojawić się opcja Doradcy, który będzie niczym przyjaciel zmartwiony o naszą przyszłość i zajmie się odnajdywaniem znajomości podczas, gdy my będziemy zajęci.

fot. blog.loveflutter.com/blue

fot. blog.loveflutter.com/blue

Aplikacja jest dostępna dla posiadaczy urządzeń z systemem iOS i Android. Obecnie skorzystają z niej tylko mieszkańcy wcześniej wspomnianych pięciu miast. Niestety nie dotarliśmy do informacji na temat kolejnych udostępnień, także w Polsce.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail