X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram z wątkami w komentarzach

Już wkrótce śledzenie wypowiedzi pod zdjęciami i filmami na Instagramie będzie jeszcze łatwiejsze. Serwis zapowiedział, że w ciągu najbliższych tygodni w komentarzach pojawią się wątki, które pomogą w lepszym zarządzaniu treściami.

Instagram z wątkami w komentarzachfot. instagram-press.com

reklama


Instagram, który cieszy się ogromną popularnością, wprowadził funkcję, na którą czekały tysiące użytkowników. Dotąd odpowiedzi na komentarze były oznaczane loginem osoby, do której wypowiedzi się ustosunkowujemy i widoczne jeden pod drugim. Od teraz odnajdywane poszczególnych wpisów będzie łatwiejsze, bowiem Instagram wprowadza wątki, które sprawią, że komentarze staną się bardziej przejrzyste.

Serwis poinformował na swoim blogu, że od teraz śledzenie rozmowy będzie łatwiejsze. Odpowiedzi na wybrane komentarze pojawią się w wątku, który graficznie będzie wyróżniał się wcięciem od pozostałych wypowiedzi. Przypisywanie ich do konkretnych wpisów z pewnością ułatwi docieranie do aktywnych użytkowników, a odniesienia influencerów do konkretnych zapytań nie zaginą wśród setek innych komentarzy. Dzięki temu dodawane pod wpisami treści będą lepiej zorganizowane, a chaos wynikający z poczucia, że wszyscy rozmawiają z wszystkimi zniknie. Tego typu rozwiązanie od dłuższego czasu funkcjonuje na Facebooku i ułatwia zarządzanie treściami oraz obserwowanie wybranych konwersacji.

fot. instagram-press.com

fot. instagram-press.com

Funkcja ta jest dostępna w wersji 24 aplikacji lub nowszej na urządzenia z systemem iOS i Android. Skorzystamy z niej już w ciągu najbliższych tygodni.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail