X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Jak skutecznie reklamować się w internecie i sprzedawać? Aula Polska ponownie w Krakowie

Już wkrótce Aula Polska ponownie zawita do Krakowa. Tym razem uczestnicy wydarzenia, w którym udział jest bezpłatny, dowiedzą się o tym, jak w oparciu o sprawdzone praktyki promować się w sieci i pozyskiwać leady.

Jak skutecznie reklamować się w internecie i sprzedawać? Aula Polska ponownie w Krakowiefot. materiały od organizatora

3 października o godzinie 19.00 w Wyższej Szkole Europejskiej będzie miała miejsce druga krakowska Aula. Pierwsza edycja spotkania w Krakowie odbywał się w maju, a jej uczestnicy mogli poznać tajniki e-commerce. Tym razem, dzięki zaproszonym prelegentom, dowiedzą się wiele o skutecznej reklamie. Swoją wiedzą podzielą się najlepsi specjaliści i praktycy, tacy jak:

– Daniel Kędzierski z Fast Tony, „Zbieraj leady na żywo, czyli o Facebook Live i Lead Generation”

– Tomasz Brusik z Rysuję Fejsbuki, Semahead (Grupa Interia.pl), „4 kluczowe rzeczy, o których zapominasz w kampaniach sprzedażowych na Facebooku”

– Jacek Szlak z Marketingu przy kawie,  „Digital storytelling – stwórz sobie bohatera”

– Maciej Budzich z Mediafun, „Krótkie formy video w promocji eventów ”

Aula Polska to regularne, darmowe spotkania, w trakcie których uczestnicy mają szansę poszerzyć swoją wiedzę z zakresu marketingu i prowadzenia biznesu prosto od praktyków. Eventy organizowane w innych miastach z ramienia Auli cieszą się bardzo dobrą opinią wśród swoich uczestników.

fot. facebook.com/aulapolskakrakow

fot. facebook.com/aulapolskakrakow

„W Krakowie nietrudno znaleźć jakąś konferencję. Znaleźć taką, która jest na wysokim poziomie i gwarantuje dużą dawkę wiedzy, to już dopiero coś. Aula Polska Kraków to jest pewniak. Krakowska edycja stanowi dobry start zarówno dla osób, które zaczynają przygodę w Internecie jak i tych, którzy chcą pogłębić swoją wiedzę i skorzystać z doświadczenia ekspertów”.

– Paweł Sala

Szczegółowe informacje oraz formularz rejestracyjny można znaleźć na stronie wydarzenia.

Portal SocialPress jest patronem medialnym wydarzenia.

Newsletter

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami. Zapisz się na bezpłatny newsletter. Nasze treści dostępne są dla Ciebie za darmo, więc prosimy o zaznaczenie poniższych zgód. Nie spamujemy, więc nie musi się niczego obawiać. Nikomu też nie przekażemy Twoich danych! Od czasu do czasu wyślemy do Ciebie reklamę, z której finansowany jest ten serwis. Reklamodawców selekcjonujemy - staramy się ich dobierać w ten sposób, aby promowane produkty odpowiadały potrzebom naszych Czytelników!

Bądź na bieżąco z najświeższymi informacjami z dziedziny social media i nowych technologii. Otrzymuj od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje o ciekawych nowych usługach, promocjach, newsy z branży, case study i raporty. Chcę otrzymywać od Media Impression Grzegorz Miłkowski z siedzibą w Krakowie informacje handlowe dotyczące innych podmiotów, zlecających Media Impression Grzegorz Miłkowski kampanie marketingowe, z których utrzymywany jest serwis socialpress.pl oraz finansowane są prace redakcji tego serwisu.

free newsletter templates powered by FreshMail