X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook pozwala administratorom grup na przypinanie komentarzy

Jesteś administratorem grupy na Facebooku? Od teraz będziesz mógł przypiąć komentarz w dyskusji i w ten sposób wyróżnić go na tle innych wypowiedzi.

Facebook pozwala administratorom grup na przypinanie komentarzyfot. bank zdjęć unsplash.com

reklama


Wygląda na to, że Facebook wprowadza małą, lecz jakże przydatną aktualizacje. Serwis prawdopodobnie chce ułatwić komentowanie treści w grupach i dodaje nową opcję, w ramach której administratorzy mogą podkreślać najlepsze komentarze i je przypinać.

Grupy na Facebooku

Grupy stały się niezwykle ważnym elementem serwisu społecznościowego Marka Zuckerberga. Ostatnio pisaliśmy o tym, jakie korzyści może przynieść marce własna grupa na Facebooku. Z perspektywy użytkownika to zaś doskonałe miejsce, aby odnaleźć osoby zainteresowane danym zagadnieniem oraz wymianić się z nimi doświadczeniami i wiedzą.

Jak podaje Matt Navarra, aby móc wyróżnić nie tylko posty, ale i komentarze, adminstratorzy grup zyskali możliwość ich przypinania.

Zaangażowanie użytkowników

Dzięki temu będą mogli oni sprawić, że komentarze będą widoczne na samej górze dyskusji i nowi uczestnicy rozmowy będą mogli lepiej je widzieć m.in. po to, aby nie powielać wątków rozmowy i włączać się w konwersację bez konieczności przeglądania wszystkich. Szczególnie, że jak podaje Social Media Today, w grupy na Facebooku zaangażowane jest już ponad miliard użytkowników.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail