X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

#Instagramdown, czyli potężna awaria Instagrama

Masz problem ze skorzystaniem z Instagrama? Nie jesteś jedyny. To wynik awarii aplikacji, którą masowo zgłaszają w sieci użytkownicy nie tylko z Polski.

#Instagramdown, czyli potężna awaria Instagramaźródło: shutterstock.com

reklama


Instagram zmaga się z potężną awarią. Aplikacja nie działa zarówno w wersji mobilnej, jak i deskoptowej. Jej użytkownicy masowo publikują w sieci informacje na temat tego, że mają problem z korzystaniem z medium. Pojawiają się problemy z odświeżaniem kanału aktualności oraz brak możliwości wyświetlania i publikowana zdjęć, zalogowania się oraz komentowania treści. W wersji deskoptowej wyświetlany jest komunikat o błędzie “5xx Server Error”. 

#Instagramdown na Twitterze

Część użytkowników chcąc upewnić się, że to nie problem z ich połączeniem internetowym weryfikują tę informację na Twitterze. Tweety na temat temat znajdziemy pod hashtagiem #instagramdown. W serwisie mikroblogowym pojawiają się także memy oraz grafiki dotyczące zaistniałej sytuacji.

Problem na szeroką skalę

Wedle informacji udostępnianych przez użytkowników z całego świata, jakie znajdziemy na stronie downdetector.com, problem ten dotyczy m.in. korzystających z aplikacji w Polsce, Brukseli, Wielkiej Brytanii, Szwajcarii, Niemczech, Indiach, Stanach Zjednoczonych, Australii czy na Węgrzech i Ukrainie.

źródło: downdetector.com

źródło: downdetector.com

Zarówno Instagram, jak i Facebook nie odnieśli się dotąd do aktualnych problemów z działaniem aplikacji.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail