X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

YouTube zmagał się z jedną z największych awarii w historii serwisu

Serwis wideo kilka godzin temu zmagał się z poważną awarią. Zgłaszano liczne błędy z serwerem, wyświetlaniem treści czy stroną główną.

YouTube zmagał się z jedną z największych awarii w historii serwisuźródło: shutterstock.com

reklama


Wygląda na to, że największe serwisy społecznościowe nie mają w ostatnim czasie szczęścia. Pod koniec września pojawiła się informacja o znacznym wycieku danych z Facebooka, a dwa tygodnie temu pisaliśmy o potężnej awarii Instagrama. Kilka godzin temu zaś YouTube zmagał się ze światową awarią serwisu. Dotyczyło to zarówno samego samego YouTube’a, jak i YouTube TV, YouTube Music oraz YouTube Kids.

Problemy z korzystaniem z serwisu

Od godziny 3:20 naszego czasu użytkownicy serwisu zgłaszali błędy serwera (m.in. 500 i 503), pustą stronę główną lub niedziałające obrazy. Awaria trwała ponad godzinę, co wedle informacji Radia Polskiego było drugą najdłuższą awarią w trzynastoletniej historii serwisu.

Na profilu serwisu wideo na Facebooku pojawił się komunikat z przeprosinami za zaistniałą sytuację oraz deklaracją, że trwają pracę nad rozwiązaniem problemu.

Siedem godzin temu, po około godzinie od pierwszego komunikatu, dodano jednak aktualizację o tym, że serwis wrócił i działa prawidłowo. Nie podano przyczyny awarii, lecz poproszono, aby w przypadku dalszych problemów poinformować o nich.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail