X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Facebook ogłasza konkurs na „Najbardziej Niesamowitego Psa Świata”

Światowy gigant ogłasza konkurs na „Najbardziej Niesamowitego Psa Świata”. Użytkownicy mogą publikować filmy ze swoimi pupilami i powalczyć o nagrodę pieniężną.

Facebook ogłasza konkurs na „Najbardziej Niesamowitego Psa Świata”fot. bank zdjęć unsplash.com

reklama


Facebook Watch, we współpracy z 3 Ball Entertainment ogłosił konkurs dla posiadaczy psów, umożliwiając ich pupilom zdobycie międzynarodowej sławy. The Dodo, wiodąca strona poświęcona zwierzętom, będzie oficjalnym globalnym partnerem akcji.

Interaktywny konkurs dla użytkowników

Konkurs jest skierowany do mieszkańców ponad 35 krajów – w tym Polski. Inicjatorzy akcji zachęcają ich do pochwalenia się talentem swoich pupili, poprzez wysłanie do serwisu nagrań z psami w roli głównej. Wśród zgłoszeń nadesłanych do Strony programu sędziowie oraz społeczność Facebooka wyłonią zdobywcę tytułu „Najbardziej Niesamowitego Psa Świata” oraz nagrody wysokości 100 tysięcy dolarów.

Wymiar charytatywny

Akcja ma również wymiar charytatywny – za każde nadesłane zgłoszenie Facebook przekaże 1 dolara organizacjom pozarządowym działającym na rzecz zwierząt (do maksymalnej wysokości 1 miliona dolarów).

O Facebook Watch

Facebook Watch to uruchomiona w 2017 roku platforma do odkrywania i oglądania materiałów wideo na Facebooku. W Stanach Zjednoczonych każdego miesiąca przyciąga ponad 50 milionów osób na minutę, a całkowity czas jaki ludzie spędzają na jej oglądaniu wzrósł 14 razy od początku 2018 roku. Oferuje szeroką gamę programów – od komedii i produkcji dramatycznych, przez konkursy i reality TV, po treści publikowane przez indywidualnych twórców i sport na żywo. Platforma udostępnia spersonalizowaną ofertę, budowaną m.in. w oparciu o to, co obserwują znajomi, oraz na podstawie indywidualnych preferencji.

Źródło: informacja prasowa Facebooka

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail