X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Zostałeś wylogowany z Facebooka? Nie jesteś jedyny

Jeżeli zostałeś wylogowany z Facebooka lub nie możesz uzyskać dostępu do swojego konta - nie jesteś sam. Użytkownicy z różnych krajów masowo zgłaszają problemy z działaniem serwisu.

Zostałeś wylogowany z Facebooka? Nie jesteś jedynyźródło: shutterstock.com

reklama


Użytkownicy Facebooka masowo zgłaszają problemy z korzystaniem z serwisu. Część posiadaczy kont na portalu została wylogowana i ma trudności z ponownym wejściem do niego lub też w ogóle nie jest w stanie uzyskać dostępu do profilu. Kilkukrotnie wpisywanie hasła okazuje się bowiem bezskuteczne. Okazuje się jednak, że problem ten nie jest związany indywidualnie z kontem danej osoby, a dotyka użytkowników na znacznie szerszą skalę.

Na stronie DownDetector, za pomocą której użytkownicy mogą zgłaszać awarie różnych stron, od pewnego czasu masowo pojawiają się komentarze użytkowników z różnych krajów, którzy donoszą o problemach z Facebookiem. Trudności napotykają mieszkańcy m.in. Polski, Wielkiej Brytanii, Holandii, Francji, Niemiec czy Belgii. Do najczęściej raportowanych problemów należy logowanie, przerwanie działania oraz kłopoty ze zdjęciami.

źródło: downdetector.com

źródło: downdetector.com

Na chwilę obecną nie pojawił się żaden oficjalny komunikat ze strony Facebooka. Zaistniała sytuacja budzi w użytkownikach obawę, czy portal społecznościowy nie padł ofiarą hakerów. Prawdopodobną opcją jest jednak po prostu prowadzenie prac serwisowych. Pozostaje nam więc czekać na to, czy Facebook odniesie się do problemów z portalem oraz jaki ich powód zostanie wskazany.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail