X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowe funkcje na Twitterze. Co zrobimy szybciej?

Twitter wprowadza nowe funkcje, dzięki którym Twój profil będzie spersonalizowany. Co pojawi się w serwisie?

Nowe funkcje na Twitterze. Co zrobimy szybciej?źródło: shutterstock.com

reklama


Twitter wprowadził nowe udogodnienia dla swoich użytkowników. Niektóre z funkcji na pewno usprawnią nie tylko przeglądanie, ale również użytkowanie tego serwisu społecznościowego. Co zatem się zmieniło?

Nowe funkcje serwisu społecznościowego

Twitter zaskoczył swoich użytkowników. Jeżeli korzystasz z aplikacji lub serwisu na desktopie, to na pewno zainteresują Cię nowości, które zostaną wprowadzone już w ten weekend. Wiele z nich dotyczy udogodnień użytkowania, ale niektóre dotyczą po prostu ulepszeń wizualnych na desktopie.

O jakich nowych funkcjach mowa?

  • Funkcję tą posiadają już niektóre serwisy społecznościowe – tym razem przyszedł czas i na Twittera. Otworzył się on na udostępnianie zdjęć i filmów w relacji live. Wszystko bez względu na to, w jakim miejscu na świecie się znajdujesz!
  • Możesz odpowiednio spersonalizować kolory swojego profilu. Do wyboru masz aż sześć kolorów: niebieski (standardowy), żółty, różowy, fioletowy, pomarańczowy i zielony.

www.socialmediatoday.com

  • Łatwiejszy dostęp do ulubionych funkcji. Możesz szybciej przemieszczać się pomiędzy zakładkami, co sprawi, że obsługa Twittera będzie szybsza.
  • Wszystkie ważne wiadomości dostępne w jednym miejscu. Możesz zobaczyć swoją konwersację i wysłać wiadomość do wszystkich znajomych w okolicy. To na pewno ułatwi nie tylko komunikację, ale także rozprzestrzenienie ważnych informacji w krótkim czasie.
  • Jeżeli masz więcej niż jedno konto na Twitterze, teraz łatwiej możesz się na nie logować lub po prostu swobodnie poruszać między nimi. Możesz zatem w tym samym czasie sterować wykreowanymi profilami.

źródło: blog.twitter.com

  • Zawsze, gdy tylko zwiększy Ci się liczba obserwatorów, również na mobile’u, Twitter powiadomi Cię o tym. Dzięki temu również będziesz mógł zaobserwować profile, które chcą wejść z Tobą w interakcję i łączyć się z innymi użytkownikami.

Twitter otwiera się na swoich użytkowników i tym samym stara się przyciągnąć nowych użytkowników. Już w ten weekend będzie można je swobodnie przetestować i samodzielnie ocenić, czy użytkownicy są z nich zadowoleni. Bo jak twierdzą twórcy Twittera, to właśnie za ich sprawą pojawiła się taka aktualizacja.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail