X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

“Mapy”, czyli nowa naklejka nad którą pracuje Instagram

Czy naklejka odniesie taki sam sukces jak ta na Snapchacie?

“Mapy”, czyli nowa naklejka nad którą pracuje Instagramźródło: pixabay.com

reklama


Nowa naklejka “mapy” w tej chwili jest testowana przez Instagram. Powód? Sprawdziła się na Snapchacie, więc czemu nie spróbować jej wykorzystać także na innym medium?

Skąd o tym wiemy?

Dla wielu zapewne nie będzie to zaskoczenie, iż jako pierwsza poinformowała o tym na Twitterze Jane Manchun Wong, która napisała:

Dzięki tej naklejce, będziesz mógł napisać co, kiedy i gdzie robisz w danej chwili. Osoba ta, nie będzie jednak mogła przybliżyć mapy, która pojawiać się będzie niedaleko zdjęcia i dokładnie zlokalizować Twojej obecności. Będzie się ona pojawiała w Twoim stories, podobnie jak inne, dobrze Ci znane naklejki.

Gdzieś to już widziałem

Nie mylisz się! Podobną funkcję wprowadził niedawno Snapchat i jak czytamy w serwisie socialmediatoday.com, wbrew pozorom cieszy się ona wielkim powodzeniem. Co prawda, na innych mediach nie odniosło to tak spektakularnych rezultatów, ale biorąc pod uwagę siłę Instagrama i fakt, iż użytkownicy i tak chcą chwalić się swoim życiem poprzez dodawanie zdjęć miejsc, posiłków oraz rzeczy, które posiadają – wszystko jest możliwe. A kiedy możemy się spodziewać tej naklejki? Zapewne niebawem, gdy wszystkie próby przejdą pomyślnie fazę testów.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail