X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Instagram testuje funkcję przycinania video na Stories

Jak nowa funkcja wpłynie na jakość video w stories?

Instagram testuje funkcję przycinania video na Stories

reklama


Jeżeli do przycinania video, które następnie chciałeś udostępnić w stories używałeś programu zewnętrznego to mamy dobrą wiadomość. Niebawem wszystko może się zmienić i będziesz mógł raz na zawsze odinstalować ten program. Dlaczego? Instagram wprowadza funkcję przycinania video w stories.

Czy ta funkcja będzie na pewno?

Czy na pewno, nie wiemy. Jednak niedawno na swoim Twitterze o testach tej funkcji poinformowała Jane Manchun Wong, która umieściła taki oto post.

A jak już zdążyły przyzwyczaić nas serwisy społecznościowe, testowane funkcje zawsze wchodzą do użytku. Poza tym, taka funkcja jest bardzo przydatna i na pewno wyczekiwana nie tylko przez influencerów, ale również pozostałych użytkowników Instagrama.

Jak to będzie działać?

Działanie tej funkcji nie powinno być zaskakujące dla nikogo, kto miał już kiedyś styczność z programem do edycji plików video. Ikonka przycinania pojawiać się będzie obok ikonki naklejek, pobrania itd. Gdy tylko naciśniemy tę, która należy do nowej funkcji, pojawią się na dole ekranu klatki, które możemy przycinać. To bardzo dobre rozwiązanie dla licznych marek, które będą mogły dostosować długość swojego video do oczekiwań odbiorców i zgodnie z zasadami Instagram Stories. Na pewno mogą z niego cieszyć się również influencerzy, ale również pozostali użytkownicy, dla których estetyka jest jednym z ważniejszych czynników.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail