X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Messenger Rooms z nowymi tłami oraz narzędziami do wykrywania innych pokoi

Messenger Rooms wprowadził nowe tła do rozmów, a także dodał nowe sposoby łączenia się i odrywania innych pokoi.

Messenger Rooms z nowymi tłami oraz narzędziami do wykrywania innych pokoiźródło: shutterstock.com

reklama


Messenger Rooms to wciąż rozwijające się, jedno z nowszych dzieł Facebooka. Dlatego też gigant wprowadza teraz nowe udoskonalenia i zapewne będzie to jeszcze robił w przyszłości. Oto co tym razem stanie się dodatkiem do aplikacji.

Messenger Room i niestandardowe tła

Jak niedawno na swoim blogu poinformował gigant, w Messenger Room pojawi się opcja dodania niestandardowego tła. Opcja ta znana jest już z innych komunikatorów, np. z Microsoft Teams czy Zooma. Teraz postawił na nią również Messenger. Zatem obok efektów AR, pojawi się też opcja dodania tła z własnym zdjęciem, z filtrem oraz własnym, krótkim video.

źródło: messengernews.fb.com

Co prawda możliwość dodania gotowego tła 360, czy z funkcją zmiany oświetlenia była już dostępna wcześniej, natomiast teraz pozwoli ona nam bardziej wyrazić siebie podczas rozmowy.

Nowe sposoby odkrywania pokoi

Oprócz nowego tła w Messenger Rooms pojawią się też nowe sposoby odkrywania pokoi. Dlatego też opcja Odkryj pokoje, czyli te, do których Cię zaproszono, pojawią się u góry czatu w skrzynce odbiorczej. Możliwość utworzenia pokoju będzie natomiast pojawiała się teraz na środku czatu. Edycja pokoi pozwoli użytkownikom ustawić przyszłą datę rozpoczęcia i dostosować wybór odbiorców. Pojawi się też możliwość udostępnienia pokoi tak, aby nikt nie przegapił tego stworzonego przez nas.

źródło: messengernews.fb.com

I trzeba przyznać, że taki krok ze strony Messengera jest bardzo dobry. Pozwoli szybciej i w bardziej kreatywny sposób łączyć się ze znajomymi. A to, zwłaszcza w czasie pandemii, wydaje się być bardzo dobra i potrzebna decyzja.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail