X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

E.gg – aplikacja od Facebooka, która ma pokonać konkurentów

Facebook podjął kolejną próbę walki z konkurencją. Tym razem postanowił zrobić to za pomocą nowej aplikacji o nazwie E.gg.

E.gg – aplikacja od Facebooka, która ma pokonać konkurentówźródło: pixabay.com/pl

reklama


Przesyłane zdjęć z danej chwili, kontakt ze znajomymi posiadającymi tę samą aplikację. Od jakiegoś czasu taki model komunikowania się jest wykorzystywany przez nas, użytkowników. Ale Facebook postanowił pójść jeszcze krok dalej i stworzył nową aplikację o nazwie E.gg.

E.gg – nowa aplikacja Facebooka

Nowa aplikacja od Facebooka tak naprawdę jest bardzo prosta w działaniu. Polega ona na możliwości tworzenia kolaży ze swoich zdjęć, a następnie wysyłania ich swoich znajomych. Natomiast od innych, podobnych aplikacji, zdecydowanie wyróżnia ją podejście do użytkownika. Dzięki E.gg, może on bowiem wysyłać swoje kolaże każdemu, bez względu na to, czy ma zainstalowaną aplikację. Będzie to możliwe dzięki specjalnie wygenerowanemu adresowi URL, który w postaci linka może zostać otworzony przez każdego z dostępem do internetu.

źródło: npe.fb.com

Jak czytamy na stronie NPE, dzięki aplikacji E.gg, na specjalnych płótnach użytkownik może umieszczać obrazy, gify, kształty i tekst. Ma to pomóc mu wyrazić siebie i w szybki sposób komunikować się ze znajomymi. Aplikacja obecnie dostępna jest w USA, natomiast w pełnej wersji, dla wszystkich użytkowników.

Czy E.gg pokona konkurentów?

Obecnie dla Facebooka największą konkurencją jest Snapchat i TikTok. I ta aplikacja ma pokazać, że tak naprawdę Facebooka również jest stać na zmiany. Natomiast przypatrując się wcześniej utworzonym przez medium aplikacjom, da się zauważyć pewną prawidłowość. Żadna z nich, jako osobny byt, nie osiągnęła zbyt wielkiego sukcesu. Każda była zapowiedzią drogi, jaką chce podążać dalej serwis społecznościowy. Oznaczać to może zatem inwestycję Facebooka w nowe możliwości, ułatwiające szybką komunikację wizualną z innymi użytkownikami. Czego możemy spodziewać się w przyszłości? Na ten moment trudno to przewidzieć. Na pewno jednak niebawem gigant zaprezentuje swój nowy pomysł, tym razem nie w postaci aplikacji, a zmiany w samym serwisie.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail