X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Nowa opcja dla kont biznesowych na Instagramie – najczęściej zadawane pytania

Instagram testuje opcję, która umożliwi markom ustawienie najczęściej zadawanych pytań, w bezpośrednim kontakcie z marką.

Nowa opcja dla kont biznesowych na Instagramie – najczęściej zadawane pytaniaźródło: shutterstock.com

reklama


Jeżeli posiadasz konto firmowe na Instagramie, prawdopodobnie powinna ucieszyć Cię nowa opcja, która aktualnie jest w fazie testów. Dzięki niej bowiem, może usprawnić się Twoja komunikacja z konsumentem.

Najczęściej zadawane pytania

Obecnie Instagram testuje nową opcję dla kont biznesowych. Będzie ona związana z najczęściej zadawanymi pytaniami. Te z kolei, pojawią się, gdy użytkownik kliknie w wiadomość prywatną, do konkretnego konta biznesowego. O testach tych, poinformował nas na Twitterze niedawno jeden ze specjalistów, którego post udostępnił Matt Navarra.

Jak łatwo wywnioskować z tego posta, marki będą mogły ustawić sobie cztery pytania, które będzie mógł wybrać użytkownik.

Dlaczego opcja ta wygląda znajomo?

Z tą opcją mogliśmy już spotkać się na Messengerze. Marki chętnie z niej korzystają, więc Facebook postanowił rozszerzyć ją również na Instagrama.  I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ już od jakiegoś czasu trwają przygotowania giganta do integracji wszystkich komunikatorów, jakie ma w swoim posiadaniu. Jednak, nie patrząc na ten aspekt, trzeba przyznać, że to jedna z bardziej przydatnych funkcji. Markom sprawdza się ona zwłaszcza podczas planowania wysyłki czy zwrotów.

Na tę chwilę nie wiemy kiedy wejdzie ona w życie. Natomiast możemy być pewni, że na testach się nie skończy. Zwłaszcza biorąc pod uwagę fakt chęci wkroczenia na rynek e-commerce Facebooka.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail