X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Sales Insights – nowe narzędzie LinkedIn dla firm

Sales Insights to nowe narzędzie od Linkedin, którego zadaniem jest, np. pomoc w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych.

Sales Insights – nowe narzędzie LinkedIn dla firmźródło: shutterstock.com

reklama


LinkedIn pomaga zarówno pracownikom, jak i pracodawcom w jak najpełniejszym wykorzystaniu swoich możliwości. Nowe narzędzie Sales Insights to kolejna forma pomocy, którą niedawno zaproponował serwis.

Sales Insights – pomoc dla firm

To narzędzie ma pomóc w szerzeniu kontaktów, za pomocą swoich pracowników. Na czym dokładnie miałaby ona polegać? Otóż Sales Insights pozwoli na przeglądanie możliwości biznesowych w czasie rzeczywistym. Wszystko oczywiście w oparciu o konkretną niszę. Zapewni ono tym samym informacje o trendach pracowników, kontaktach, jak i możliwościach nawiązania relacji biznesowych, za pomocą sieci kontaktów pracownika. Całość bardzo dobrze obrazuje poniższy film.

Na stronie LinkedIn znajdziemy również taki oto screen.

screen z LinedIn

źródło: linkedin.com

Jak widać, powyższa mapka przedstawia dane odnośnie lokalizacji, trendów czy stanowiska. Jest zatem doskonałym punktem wyjścia do dalszego rozwoju firm.

Jak to może pomóc?

Pomoc może tu być zauważona na wielu obszarach. Oprócz zestawu konkretnych danych w czasie rzeczywistym, przedstawiciele firm będą mogli zaplanować zbudowanie relacji z innymi firmami. Będzie to możliwe np. za pomocą kontaktów prywatno-zawodowych na LinkedInie, jakie posiadają pracownicy. Zatem pozwoli ono wejść w świat relacji zawodowych w zupełnie innym kontekście.

Z drugiej jednak strony, Sales Insights to również ogromna pomoc dla osób pracujących w działach HR. Zatem dla wielu osób mogą otworzyć się inne, nowe ścieżki rozwoju.

Takie dane to nieoceniona pomoc na linii firma-pracownik-firma. Jest ona bardzo ważna, zwłaszcza w czasach pandemii, gdy każdy kolejny, dobry kontakt jest na wagę złota.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail