X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Youtube stworzył nowy pakiet 4K Plus dla fanów sportu

Serwis YouTube wprowadził nowy pakiet o nazwie 4K Plus. Jest on przeznaczony dla fanów sportu.

Youtube stworzył nowy pakiet 4K Plus dla fanów sportuźródło: shutterstock.com

reklama


Platforma video – YouTube – postanowiła odpowiedzieć na potrzeby swoich użytkowników. Dlatego wprowadziła nowy pakiet 4K Plus dla fanów sportu. Rozwiązanie to ma na celu poprawienie jakości doznań kibiców.

Pakiet 4K Plus

O nowym pakiecie, YouTube poinformował na swoim blogu. Usługa 4K Plus jest głównie przeznaczona dla kibiców sportowych. Jej celem jest sprawienie, aby poczuli się oni tak, jakby znajdowali się w centrum wydarzenia. Dlatego od teraz, wielbiciele sportu będą mogli oglądać ulubione mecze w rozdzielczości 4K, z nieograniczoną liczbą strumieni. Poprawi się również znacznie dźwięk (5,1 Dolby), ponieważ użytkownicy prosili YouTube o to, aby obraz zgadzać się z dźwiękiem przestrzennym i również wpływał na komfort odbioru. To wszystko sprawi, że odbiorcy będą czuli się jak na sali kinowej. Co jest szczególnie ważne, zwłaszcza tego lata, gdzie wydarzenia sportowe wręcz się mnożą.

Nie mniej istotne jest też to, że użytkownicy dostaną również możliwość wyszukiwania ulubionego sportu oraz nagrywania go, bez limitu. Cena takiego pakietu, to 19,99 dolarów, czyli około 80 złotych. Natomiast dla wszystkich tych, którzy mają już konto na YouTube TV, przewidziany jest 30 dniowy okres próbny, a następnie specjalna cena za miesiąc, przez pierwszy rok, czyli 9,99 dolarów (około 30 złotych).

YouTube i potrzeby odbiorców

Nie da się ukryć, że podczas pandemii, platformy streamingowe zyskały na sile. YouTube dodatkowo może poszczycić się największą liczbą użytkowników w wieku 18-49 lat, niż wszystkie pozostałe sieci kablowe. Nie da się również ukryć, że podczas wakacji, korzystanie z platformy jako nośnika wydarzeń sportowych, jest najwygodniejsze. Wszystko bowiem co należy wówczas posiadać, to smartfon z dostępem do Internetu. Czyli jest to coś, co od dawna ma już większość z nas. Dlatego też serwisowi należy się ogromna pochwała za wprowadzenie takiej możliwości, a tym samym, słuchanie realnych i prawdziwych potrzeb swoich odbiorców. W końcu to dzięki nim YouTube może funkcjonować.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail