X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

WhatsApp testuje kolejną opcję, którą znamy z innych komunikatorów

Facebook jakiś czas temu zapowiadał, że chce zintegrować wszystkie swoje produkty. Tak, aby nie za bardzo się one od siebie różniły. Nowa opcja na WhatsApp zdaje się więc być kolejnym elementem układanki.

WhatsApp testuje kolejną opcję, którą znamy z innych komunikatorówźródło: unsplash.com

reklama


To już kolejna opcja, którą WhatsApp skopiował od innych komunikatorów. Reakcja na wiadomości, bo o nich mowa, to z pewnością coś, z czego chętnie korzystamy. A użytkownikom WhatsAppa, zapewne zdarzyło się nie jeden raz kliknąć w wiadomość i zdziwić się, że nie pojawia się serduszko lub rząd emotikon. Jednak spokojnie – wszystko najprawdopodobniej już niebawem ulegnie zmianie.

WhatsApp i reakcje na wiadomości

O zmianach tych zostaliśmy poinformowani za pomocą strony wabetainfo.com. Tam również, pojawiło się następujące zdjęcie:

reakcje na whatsapp

źródło: wabetainfo.com

Jak widać, na WhatsAppie pojawić ma się niebawem opcja reakcji na wiadomości, jakie otrzymamy. Będzie ona zbliżona do tych znanych nam, np. z Messengera i Instagrama. Także, gdy za jakiś czas po raz kolejny klikniemy kilka razy w wiadomość, być może pojawi nam się kilka rząd emoji do wyboru. Zmiana nie będzie więc jakaś wielka, ale za to ciekawa. Również biorąc pod uwagę fakt, że jest to kolejny dowód na chęć integracji wszystkich produktów jakie posiada Facebook. Niestety, nie wszystkim taki stan rzeczy przypada do gustu. Dlaczego? Według niektórych WhatsApp przestanie być bowiem prostym komunikatorem. Czy rzeczywiście?

Znaczne ułatwienie

Wbrew pozorom dużo osób korzystających z WhastAppa na pewno ucieszy ta mała zmiana. Korzystają oni bowiem z innych komunikatorów i będzie ona im znana. Na wiadomości zaś zaczną reagować intuicyjnie. Co do starszych pokoleń, wbrew pozorom osoby starsze wcale nie są aż tak bardzo na bakier z technologią, jak to mogłoby się nam wydawać. A skoro potrafią korzystać z WhatsAppa, kolejna drobna funkcja może okazać się dla nich czymś nowym, ale łatwo przyswajalnym. Poza tym, to także dobra wiadomość dla introwertyków, ponieważ reakcja na wiadomość nie jest już brakiem odpowiedzi. A tym samym, nie jest także kontynuacją dialogu. ;)

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail