X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Idealny smartwatch na urodziny – jaki wybrać?

Smartwatch na prezent – co warto uwzględnić przy jego wyborze i komu warto go podarować? Zapraszamy do lektury artykułu.

Idealny smartwatch na urodziny – jaki wybrać?źródło: materiały Partnera

Artykuł Partnera

Szukając nietuzinkowego, praktycznego prezentu urodzinowego, trudno wybrać lepszą opcję, niż smartwatch! To niezwykle przydatne akcesorium, które przypadnie do gustu wielu osobom! Może ułatwić podtrzymywanie kontaktów, zachęcać do aktywności fizycznej, pomóc zarządzać pracą i optymalizować czas. Kto raz spróbuje korzystania ze smartwatcha, będzie się dziwić, jak można funkcjonować bez inteligentnego zegarka!

Wybór takiego prezentu na urodziny niesie ze sobą kilka pytań, na które warto sobie odpowiedzieć, by wybrać najlepszy model. Nie tylko taki, który wizualnie spodoba się obdarowanej osobie, ale będzie też realną pomocą i wsparciem w codziennych aktywnościach. Jak wybrać smartwatch na urodziny? Oto najważniejsze aspekty, które powinniśmy wziąć przy podejmowaniu decyzji o tym, jakie urządzenie kupić!

Co wziąć pod uwagę, wybierając smartwatch na prezent?

Zanim wybierzemy konkretny model inteligentnego zegarka, powinniśmy racjonalnie podejść do naszych możliwości i potrzeb osoby, której chcemy sprawić taki podarunek.

Co wziąć pod uwagę, decydując się na smartwatch na prezent?

  • Budżet – dobrze jasno określić budżet, w którym chcemy się zmieścić. W przypadku prezentu składkowego, pewnie będzie on trochę wyższy, niż wtedy, gdy podarunek kupujemy indywidualnie. Dobra wiadomość jest taka, że ciekawe smartwatche znajdziemy w cenie do 500 zł, a ustalenie pułapu na 1000 zł daje nam bardzo dużo możliwości. Nie musimy więc dysponować bardzo wysokim budżetem, by znaleźć zaawansowane technologicznie modele, które mogą okazać się strzałem w dziesiątkę.
  • Design – w przypadku zegarka, to bardzo ważny aspekt! W końcu to gadżet, który codziennie obdarowany będzie nosić na nadgarstku. Warto zastanowić się więc, jaki styl ta osoba preferuje – klasyczną elegancję, a może bardziej sportowy? W zależności od tego, możemy wybrać smartwatch na silikonowym lub skórzanym pasku, a także model na bransolecie.
  • System operacyjny w telefonie – smartwatch musi być kompatybilny z telefonem – inaczej nie spełnia swoich funkcji. Decydując się na zakup zegarka, musimy mieć pewność, że będzie on działał ze smartfonem tego, kogo chcemy obdarować.
  • Doświadczenia z wearables – jeśli planujemy podarować smartwatch osobie, która do tej pory korzystała z opaski, możemy pomyśleć o tym, by wybrać zegarek tej samej firmy. Przyzwyczajenie do pewnych rozwiązań i wcześniejsze doświadczenia, mogą okazać się przydatne w obsłudze nowego sprzętu.
  • Najważniejsze funkcje – planując taki prezent, nie sposób nie mieć wyobrażenia o tym, do czego będzie najczęściej stosowany. Jeśli chcemy zachęcić obdarowaną osobę do aktywności fizycznej, trafną strategią będzie skupienie się na funkcjonalnościach związanych z monitorowaniem ruchu i stanu zdrowia.

To ważna lista pytań i kwestii, które powinniśmy dokładnie przemyśleć przed zakupem smartwatcha na prezent urodzinowy. Gdy poświęcimy na to odpowiednio dużo czasu, jest duże prawdopodobieństwo, że obdarowany będzie zachwycony kreatywnością i doborem urządzenia do jego potrzeb.

Komu warto podarować smartwatch na urodziny?

Najlepiej znamy swoje grono bliskich znajomych, przyjaciół i rodziny – możemy więc łatwo zdecydować, dla kogo smartwatch będzie dobrym pomysłem. Poniższa lista może być jednak konkretną podpowiedzią i inspiracją!

Komu sprezentować smartwatch na urodziny?

  • Zapracowanym – smartwatch znacznie ułatwia organizację pracy i sprawia, że łatwiej nawigować codzienne obowiązki.
  • Rodzicom małych dzieci – mogą być na bieżąco z wiadomościami, bez sięgania po telefon, gdy opiekują się dzieckiem.
  • Seniorom – to dobry sposób, by ułatwić sobie kontakt ze starszymi członkami rodziny i zachęcić ich do aktywności fizycznej.
  • Dzieciom i młodzieży – łatwiej mieć ich na oku dzięki inteligentnemu zegarkowi!

Inteligentny zegarek to sprzęt, który będzie idealnym wyborem na prezent urodzinowy! A gdzie go kupić? Sprawdź ofertę smartwatchów w MediaMarkt.pl!

Artykuł Partnera

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail