X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Podcasty o związkach – miłość i nie tylko…

Rozwój relacji międzyludzkich to istotna kwestia. Przy okazji Walentynek prezentujemy kilka propozycji podcastów, które mogą pomóc poszerzyć wiedzę na temat emocji, związku i bliskości fizycznej.

Podcasty o związkach – miłość i nie tylko…źródło: unsplash.com

reklama


Tworzenie udanych związków i relacji to coś, do czego dąży praktycznie każdy. Wybrane przez nas podcasty o związkach pomogą rozpocząć, budować, a także naprawiać relacje międzyludzkie, zarówno te romantyczne, jak i rodzinne oraz przyjacielskie.

Od samotności do miłości

podcast Od samotności do miłości

źródło: spotify.com

Chcesz dowiedzieć się jak tworzyć udane związki, by nie wikłać się w przelotne romanse i nie tracić czasu na przypadkowe randki? Chcesz zrozumieć swoje potrzeby, aby dokonywać właściwych wyborów? Pomoże Ci w tym wiedza, którą uzyskasz, słuchając podcastu Od samotności do miłości. Jego autorką jest Zuzanna Górska-Kanabus – doktor psychologii i coach relacji, która uczy słuchaczy jak budować zdrowe, trwałe i szczęśliwe relacje miłosne. Jak sama mówi, jej misją i marzeniem jest uczynić ten świat mniej samotnym miejscem. Jej podcast o związkach jest cennym wsparciem dla tych, którzy chcą, by ich życie ułożyło się tak, jak sobie wymarzyli.

Poziom Miłości

podcast Poziom Miłości

źródło: spotify.com

Interesuje Cię budowanie świadomych relacji zarówno z życiowym partnerem, jak i z rodziną oraz z samym sobą? Pomoże Ci w tym Emilia Kulpa-Nowak – coach i certyfikowana trenerka NVC (Nonviolent communication – Porozumienia Bez Przemocy), która tworzy kanał Poziom Miłości. Słuchając nagrań, dowiesz się, jak zrozumieć swoje emocje oraz potrzeby i jak sobie z nimi radzić. Poznasz też najlepsze sposoby na to, by budować zdrowe relacje miłosne i nie tylko.

Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie

podcast Dyskoteki chłopaki i ogólnie takie takie

źródło: spotify.com

Masz ochotę posłuchać ciekawych rozmów o związkach, seksie i miłości? Dziennikarz Piotr Grabari Grabarczyk i podcasterka Małgorzata Irene Salomon dobrze wiedzą, że miłosne relacje to romanse, dramy, wpadki, rozstania i powroty, dlatego o tym wszystkim rozmawiają w podcaście Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie. Jak rozmawiać o wprowadzeniu seks gadżetów do sypialni? Czy związek na pocieszenie ma sens? Czym właściwie jest chemia między ludźmi? Jak przygotować się do randki? Jak zapomnieć o eks? Dowiedz się, słuchając poszczególnych odcinków!

Przypadki miłosne

podcast Przypadki miłosne

źródło: spotify.com

Zastanawiasz się, dlaczego coraz więcej osób cierpi z powodu samotności? Z jakiego powodu niektórzy decydują się na życie w otwartych związkach? Czy związki na odległość mogą się udać? Czemu idealizujemy straconą miłość? O tych i innych tematach na kanale Przypadki miłosne rozmawiają psychoterapeutka Violetta Nowacka oraz dziennikarka Anna Skoczek. W ich rozmowach nie brakuje ani humoru, ani merytorycznej wiedzy.

SEKSafera. Rozmowy o seksie

podcast SEKSafera

źródło: spotify.com

Podcasty o związkach to również podcasty o życiu intymnym i seksualności, gdyż bez tego trudno wyobrazić sobie udany związek. SEKSafera to podcast, w którym znajdziemy nieskandaliczne i przede wszystkim szczere rozmowy o seksie, intymności, bliskości i związkach. Jak zacząć rozmawiać o seksie? Czym są fantazje erotyczne? Co zrobić, gdy libido spada? Dlaczego wiele kobiet nie czerpie satysfakcji z seksu? O tym usłyszysz w nagraniach przygotowanych przez Radio Afera.

Pierwsza Randka

podcast Pierwsza randka

źródło: spotify.com

Pierwsza Randka to podcast o związkach, który koncentruje się na zestawieniu męskiej perspektywy z wyobrażeniami kobiet na temat relacji damsko-męskich, choć porusza też kwestie wykraczające poza tę strefę, w tym tematy tabu. Goścmi Natalii Kusiak  są znakomite osoby, takie jak Katarzyna Ambrozik – psycholog i terapeuta, Piotr Borwin – coach kariery i relacji, Kacper Potępski – transpłciowy aktywista czy też dziennikarz i prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

Dobra Relacja

podcast Dobra Relacja

źródło: spotify.com

Jak wiesz, związki to nie tylko relacje romantyczne, to również życie rodzinne, w tym relacje z dziećmi. Pedagog Małgorzata Musiał z dużą dozą empatii i zrozumienia wspiera dorosłych w lepszym rozumieniu dzieci. W swoich podcastach dzieli się szeroką wiedzą i praktycznymi strategiami na budowanie harmonijnych relacji z najmłodszymi.

Love Life with Matthew Hussey

podcast Love Life with Matthew Hussey

źródło: spotify.com

Jeśli nie straszne Ci języki obce to pamiętaj, że ciekawe podcasty o związkach są dostępne nie tylko po polsku. Doskonałym przykładem jest podcast o związkach Love Life with Matthew Hussey – prowadzony przez jednego z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związków uczuciowych. Wśród licznych odcinków nie brakuje praktycznych porad, ułatwiających nawiązywanie i budowanie udanych relacji.

Opisane podcasty o związkach to propozycja zarówno dla tych, którzy z drżeniem serca dopiero wkraczają w świat pierwszych randek, jak i dla tych, którzy mają za sobą wiele życiowych doświadczeń. Jedni i drudzy słuchacze znajdą w nich duchowe wsparcie, praktyczne strategie, inspirację do działania i odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail