X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Podcasty o związkach – miłość i nie tylko…

Rozwój relacji międzyludzkich to istotna kwestia. Przy okazji Walentynek prezentujemy kilka propozycji podcastów, które mogą pomóc poszerzyć wiedzę na temat emocji, związku i bliskości fizycznej.

Podcasty o związkach – miłość i nie tylko…źródło: unsplash.com

reklama


Tworzenie udanych związków i relacji to coś, do czego dąży praktycznie każdy. Wybrane przez nas podcasty o związkach pomogą rozpocząć, budować, a także naprawiać relacje międzyludzkie, zarówno te romantyczne, jak i rodzinne oraz przyjacielskie.

Od samotności do miłości

podcast Od samotności do miłości

źródło: spotify.com

Chcesz dowiedzieć się jak tworzyć udane związki, by nie wikłać się w przelotne romanse i nie tracić czasu na przypadkowe randki? Chcesz zrozumieć swoje potrzeby, aby dokonywać właściwych wyborów? Pomoże Ci w tym wiedza, którą uzyskasz, słuchając podcastu Od samotności do miłości. Jego autorką jest Zuzanna Górska-Kanabus – doktor psychologii i coach relacji, która uczy słuchaczy jak budować zdrowe, trwałe i szczęśliwe relacje miłosne. Jak sama mówi, jej misją i marzeniem jest uczynić ten świat mniej samotnym miejscem. Jej podcast o związkach jest cennym wsparciem dla tych, którzy chcą, by ich życie ułożyło się tak, jak sobie wymarzyli.

Poziom Miłości

podcast Poziom Miłości

źródło: spotify.com

Interesuje Cię budowanie świadomych relacji zarówno z życiowym partnerem, jak i z rodziną oraz z samym sobą? Pomoże Ci w tym Emilia Kulpa-Nowak – coach i certyfikowana trenerka NVC (Nonviolent communication – Porozumienia Bez Przemocy), która tworzy kanał Poziom Miłości. Słuchając nagrań, dowiesz się, jak zrozumieć swoje emocje oraz potrzeby i jak sobie z nimi radzić. Poznasz też najlepsze sposoby na to, by budować zdrowe relacje miłosne i nie tylko.

Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie

podcast Dyskoteki chłopaki i ogólnie takie takie

źródło: spotify.com

Masz ochotę posłuchać ciekawych rozmów o związkach, seksie i miłości? Dziennikarz Piotr Grabari Grabarczyk i podcasterka Małgorzata Irene Salomon dobrze wiedzą, że miłosne relacje to romanse, dramy, wpadki, rozstania i powroty, dlatego o tym wszystkim rozmawiają w podcaście Dyskoteki, chłopaki i ogólnie takie takie. Jak rozmawiać o wprowadzeniu seks gadżetów do sypialni? Czy związek na pocieszenie ma sens? Czym właściwie jest chemia między ludźmi? Jak przygotować się do randki? Jak zapomnieć o eks? Dowiedz się, słuchając poszczególnych odcinków!

Przypadki miłosne

podcast Przypadki miłosne

źródło: spotify.com

Zastanawiasz się, dlaczego coraz więcej osób cierpi z powodu samotności? Z jakiego powodu niektórzy decydują się na życie w otwartych związkach? Czy związki na odległość mogą się udać? Czemu idealizujemy straconą miłość? O tych i innych tematach na kanale Przypadki miłosne rozmawiają psychoterapeutka Violetta Nowacka oraz dziennikarka Anna Skoczek. W ich rozmowach nie brakuje ani humoru, ani merytorycznej wiedzy.

SEKSafera. Rozmowy o seksie

podcast SEKSafera

źródło: spotify.com

Podcasty o związkach to również podcasty o życiu intymnym i seksualności, gdyż bez tego trudno wyobrazić sobie udany związek. SEKSafera to podcast, w którym znajdziemy nieskandaliczne i przede wszystkim szczere rozmowy o seksie, intymności, bliskości i związkach. Jak zacząć rozmawiać o seksie? Czym są fantazje erotyczne? Co zrobić, gdy libido spada? Dlaczego wiele kobiet nie czerpie satysfakcji z seksu? O tym usłyszysz w nagraniach przygotowanych przez Radio Afera.

Pierwsza Randka

podcast Pierwsza randka

źródło: spotify.com

Pierwsza Randka to podcast o związkach, który koncentruje się na zestawieniu męskiej perspektywy z wyobrażeniami kobiet na temat relacji damsko-męskich, choć porusza też kwestie wykraczające poza tę strefę, w tym tematy tabu. Goścmi Natalii Kusiak  są znakomite osoby, takie jak Katarzyna Ambrozik – psycholog i terapeuta, Piotr Borwin – coach kariery i relacji, Kacper Potępski – transpłciowy aktywista czy też dziennikarz i prezenter telewizyjny – Tomasz Kammel.

Dobra Relacja

podcast Dobra Relacja

źródło: spotify.com

Jak wiesz, związki to nie tylko relacje romantyczne, to również życie rodzinne, w tym relacje z dziećmi. Pedagog Małgorzata Musiał z dużą dozą empatii i zrozumienia wspiera dorosłych w lepszym rozumieniu dzieci. W swoich podcastach dzieli się szeroką wiedzą i praktycznymi strategiami na budowanie harmonijnych relacji z najmłodszymi.

Love Life with Matthew Hussey

podcast Love Life with Matthew Hussey

źródło: spotify.com

Jeśli nie straszne Ci języki obce to pamiętaj, że ciekawe podcasty o związkach są dostępne nie tylko po polsku. Doskonałym przykładem jest podcast o związkach Love Life with Matthew Hussey – prowadzony przez jednego z najbardziej znanych ekspertów w dziedzinie związków uczuciowych. Wśród licznych odcinków nie brakuje praktycznych porad, ułatwiających nawiązywanie i budowanie udanych relacji.

Opisane podcasty o związkach to propozycja zarówno dla tych, którzy z drżeniem serca dopiero wkraczają w świat pierwszych randek, jak i dla tych, którzy mają za sobą wiele życiowych doświadczeń. Jedni i drudzy słuchacze znajdą w nich duchowe wsparcie, praktyczne strategie, inspirację do działania i odpowiedzi na wiele nurtujących ich pytań.

Zapraszamy do wypełnienia ankiety

Polecamy raport

Raport redakcji SOCIALPRESS

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail