X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Poznaj Whee – dziel się prawdziwymi chwilami tylko z wybranymi

ByteDance debiutuje z Whee, nową aplikacją do dzielenia się zdjęciami z wybranymi osobami. Aplikacja pozwala ograniczyć dostęp do treści do zaufanego grona.

Poznaj Whee – dziel się prawdziwymi chwilami tylko z wybranymiźródło: unsplash.com

reklama


ByteDance, firma znana z TikToka, wypuściła nową aplikację społecznościową Whee. Skupia się ona na dzieleniu się niepozowanymi, prawdziwymi momentami z życia codziennego, zachęcając użytkowników do pokazywania swoich doświadczeń bliskim przyjaciołom i rodzinie.

Jak działa Whee?

Aplikacja pozwala na udostępnianie zdjęć wyłącznie wybranym znajomym, co zwiększa poczucie prywatności i komfortu. Do korzystania z Whee wymagane jest posiadanie konta na TikToku, co umożliwia łatwą integrację między tymi platformami. Aplikacja jest prosta i intuicyjna. Oferuje funkcje wysyłania wiadomości, robienia zdjęć oraz przeglądania postów znajomych.

źródło: play.google.com

Interfejs Whee może przypominać ten z Instagrama, ale zamiast skupiać się na liczbie obserwujących, Whee promuje autentyczność. Inspirując się BeReal, aplikacja zachęca użytkowników do robienia zdjęć, które ukazują ich codzienne życie takie, jakie jest naprawdę, bez dodatkowych filtrów. BeReal to zdobywająca coraz większą popularność aplikacja, która wywołała rewolucję w mediach społecznościowych. Promuje ona niepozowane zdjęcia robione w tym samym czasie przez wszystkich użytkowników, co pomaga uciec od presji idealizowania każdej chwili. Whee, czerpiąc z tej filozofii, proponuje bardziej naturalny i prawdziwy sposób dzielenia się swoim życiem z innymi.

Aktualnie aplikacja Whee jest dostępna w Google Play, jednak nie ma jej jeszcze w Polsce. Wygląda na to, że ByteDance jeszcze testuje aplikację na niektórych rynkach. Whee może przypaść do gustu tym, którzy szukają prostszego i bardziej bezpośredniego sposobu na kontakt z rodziną i przyjaciółmi przez internet, zamiast koncentrować się na liczbie obserwujących.

Reklama

Newsletter

Bądź na bieżąco!
Zapisz się na bezpłatny newsletter.

free newsletter templates powered by FreshMail