
reklama
4 marca we Wrocławiu odbędzie się pierwsza edycja Rebel Marketers – nowego wydarzenia dla marketerów, którzy zamiast utartych formułek i „przepisów na sukces”, wolą rozmawiać o rzeczywistych wyzwaniach, błędach i skutecznych rozwiązaniach.
To spotkanie dla tych, którzy w codziennej pracy mierzą się z presją wyników, ograniczonym budżetem i szybko zmieniającymi się trendami. Dla tych, którzy wiedzą, że marketing to nie tylko kreatywne strategie, ale też trudne decyzje, nieprzewidziane problemy i ciągła walka o uwagę odbiorców.
Format spotkania
Wydarzenie łączy w sobie dwie krótkie, konkretne prezentacje oraz dyskusje przy stolikach tematycznych. Każdy uczestnik może wziąć udział w dwóch rundach rozmów, przy różnych stolikach i z różnymi ekspertami. Dzięki temu zamiast biernego słuchania, można aktywnie uczestniczyć w wymianie wiedzy, dzielić się swoimi doświadczeniami i zadawać pytania, na które trudno znaleźć odpowiedzi w podręcznikach.
Dla tych, którzy lubią nietypowe podejście, przygotowany będzie także “Rebel Table” – stolik, przy którym marketing miesza się z rozrywką, a dyskusje mogą przybrać nieoczekiwany obrót.
Prelegenci pierwszej edycji
Podczas pierwszego spotkania inspiracją do dyskusji będą dwie prezentacje:
Marcin Polanowicz (Xtreme Fitness) – o tym, jak prowadzić marketing w branży, która zmaga się z kryzysem, spadającymi wskaźnikami i długim czasem oczekiwania na efekty.
Aldona Mioduszewska (Galeria Wnętrz Domar) – o przełamywaniu schematów w komunikacji, eksperymentach i marketingu ambientowym jako sposobie na wyróżnienie się na rynku.
Dlaczego Rebel Marketers?
Rebel Marketers powstał z potrzeby otwartej rozmowy – bez korporacyjnej nowomowy, bez sprzedażowych prezentacji, bez udawania, że wszystko zawsze idzie zgodnie z planem. To kameralne wydarzenie, w którym najważniejsza jest wymiana doświadczeń
Dalsza część artykułu znajduje się poniżej reklamy
i praktyczna wiedza. Organizatorzy – Michał Kasprzyk, Katarzyna Sowicka i Robert Szewczyk – od lat działają w branży i dostrzegli, że brakuje miejsca, w którym marketerzy mogliby dzielić się tym, co naprawdę działa, i uczyć się na błędach, zamiast słuchać kolejnych „historii sukcesu”.
„Po latach w branży mam dość marketingowych banałów. Rebel Marketers to miejsce dla tych, którzy czują to samo” – mówi Katarzyna Sowicka, współorganizatorka wydarzenia.
Liczba miejsc jest ograniczona do 40 osób. Szczegóły dotyczące zapisów dostępne są na stronie wydarzenia.
SOCIAL PRESS jest patronem medialnym wydarzenia.
Reklama