X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

3M z nową kampanią produktową dla regionu CEEMEA

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

3M z nową kampanią produktową dla regionu CEEMEA

reklama

Trwa regionalna, digitalowa kampania reklamowa 3M – „Wonder Science”, promująca cztery specjalistyczne produkty koncernu. Za jej przygotowanie i realizację odpowiada agencja VMLY&R Poland.

Zadaniem agencji było stworzenie scenariuszy i produkcja filmów poświęconych czterem produktom: 3M VHB™ (akrylowa taśma łącząca), 3M Filtek™ Ultimate(materiał do wypełnień estetycznych), 3M Cubitron™ II (samoostrząca tarcza ścierna) i 3M Aura™ 9300+ (półmaska filtrująca z zaworem).

Motywem przewodnim czterech filmów jest przybliżenie innowacyjnych produktów firmy 3M, a ich dopełnieniem – animacje produktowe, które przystępnie wyjaśniają zaawansowane technologie, które za nimi stoją.


Poprzez platformę komunikacyjną naszej marki – 3M Science. Applied to Life – podkreślamy sposób, w jaki 3M zmienia otaczający nas świat, a naukowe wynalazki i technologie 3M wpływają na codzienne życie. Jednak nauka może się czasem wydawać bezduszna i niezrozumiała. Dlatego poprzez produkcje wideo chcemy w niecodzienny i przystępny jednocześnie sposób pokazać, jak nauka 3M ułatwia życie.


Burcu Keskiner, CEEMEA Marketing & DRC LeaderDigitalowa kampania „Wonder Science”, prowadzona na Facebooku i YouTube, obejmie swoim zasięgiem do 34 krajów regionu CEEMEA, czyli Europy Środkowej i Wschodniej, Afryki i Bliskiego Wschodu. Jej pierwsza odsłona miała miejsce w czerwcu w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.