X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Bidlab wzmacnia dział sprzedaży i obsługi klienta

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Beata Woźniakowska

reklama

Beata Woźniakowska odpowiedzialna jest za negocjowanie w imieniu firmy warunków zakupu kampanii reklamowych oraz ich planowanie. Do jej zadań należy również pozyskiwanie nowych klientów oraz współpraca z agencjami performance i klientami bezpośrednimi.

– Zdecydowaliśmy się rozbudować dział sprzedaży i obsługi klienta, aby usprawnić proces komunikacji, a tym samym zagwarantować naszym partnerom jeszcze wyższą jakość usług. Zmiany związane ze wzmocnieniem w tym obszarze są częścią długofalowej strategii Bidlab. Stawiamy na rozwój i ciągłe podnoszenie kompetencji naszego zespołu – komentuje Tomasz Teodorczyk, CEO Bidlab.

W ostatnim czasie Beata Woźniakowska pracowała na stanowisku dyrektora e-mail marketingu w agencji zajmującej się performance marketingiem, gdzie była odpowiedzialna za doradztwo i budowanie strategii w zakresie sprzedaży produktów. Z branżą reklamową związana jest od ponad 10 lat. Wcześniej pracowała m.in. w Radiu Kolor, Telewizji Polskiej S.A. oraz dla wydawców mailingowych.