X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Biznes bez przeszkód

BiznesBezPrzeszkodbiznes bez przeszkod

Polski HR – A-trybut S.A. to polska firma, która świadczy kompleksowe usługi doradcze w zakresie zatrudnienia osób niepełnosprawnych, obejmujące pośrednictwo pracy, doradztwo personalne oraz doradztwo gospodarcze dla firm oraz instytucji z całego kraju, zainteresowanych zatrudnianiem i tworzeniem miejsc pracy dla osób niepełnosprawnych.

W biznesie bez barier

Serwis www.biznesbezprzeszkod.pl skierowany do managerów HR, działów personalnych i rekruterów osób niepełnosprawnych będzie skupiał się na przełamywaniu barier w zatrudnianiu pracowników niepełnosprawnych. Poruszane zostaną zagadnienia legislacyjne i praktyczne porady związane z zatrudnianiem nowego pracownika. Znajdzie się tam również sekcja z pogranicza publicystyki i edukacji, w której obalane będą stereotypy związane z niepełnosprawnością.

ContentHouse to agencja content marketingowa specjalizująca się w tworzeniu serwisów branded contentowych i obsłudze redakcyjnej mediów firmowych, działaniach z obszaru media relations i video content oraz efektywnej współpracy z blogerami w ramach działań PR. Jest także wydawcą cyklu ebooków „Content Standard” oraz serwisu contentstandard.pl.