X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

BMW MINI i Duckie Deck uczą dzieci i rodziców postawy eko

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

BMW MINI i Duckie Deck uczą dzieci i rodziców postawy eko

reklama


MINI Cooper S E Countryman ALL4 to pierwszy model brytyjskiej marki premium z hybrydowym napędem typu plug-in, który daje możliwość bezemisyjnej jazdy w trybie w pełni elektrycznym. MINI Dobrzański, dystrybutor hybrydowego crossovera, wraz z Duckie Deck zapraszają wszystkie rodziny na wydarzenie MINI ECO DAY, którego motywem przewodnim jest ekologia.

– Przy podejmowaniu decyzji o kupnie nowego samochodu ciągle zbyt mało osób zastanawia się nad jego wpływem na środowisko naturalne. Przeważnie decydują estetyka i wygląd, bezpieczeństwo, osiągi czy koszty eksploatacji. Według nas samochody hybrydowe i elektryczne to przyszłość na ulicach polskich miast. Głęboko wierzymy w ideę eco drivingu, co więcej, od kilku lat sukcesywnie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania dla zachowania zrównoważonego rozwoju. Podczas MINI ECO DAY krakowskim rodzinom chcemy pokazać elektryczny styl życia. Wraz z Duckie Deck, dzięki aktywnościom łączącym technologie i emocje, w najmłodszych i ich rodzicach pragniemy zaszczepić wartości eko. Wykorzystamy moc elektryczną do elektryzujących doznań – mówi Nadia Białach, Marketing & PR Manager z Dealer BMW MINI Dobrzański.


Już 17 marca w salonie MINI Dobrzański w Krakowie przygotowaliśmy:


  • dzień pełen wspólnego doświadczania, twórczej zabawy, inspirujących technologii i majsterkowania

  • 3 strefy: warsztatową, malucha i otwartą

  • 5 kreatywnych warsztatów (samochody odrzutowe, Trash Toys, konstruowanie maszyn, pojazdy Sphero, tekturowe samochody)

  • warsztaty rodzinne dla dzieci już od 4 roku życia 

  • sesje warsztatowe dla małych grup: tylko 10 dzieci wraz z rodzicami lub opiekunami

  • bezpłatne uczestnictwo dla wszystkich rodzin
Salon MINI Dobrzański stanie się miejscem pełnym roześmianych dzieciaków, które będą bawiły się bez ograniczeń, rozwijając w sobie ciekawość świata i pobudzając kreatywność.