X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

ContentHouse wspiera w działaniach marketingowych markę SunVi

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

SunVi_witamina D3

reklama

Polski producent suplementów zawierających witaminę D3 SunVi, firma Hand-Prod, rozpoczął współpracę z agencją ContentHouse. W ramach obsługi agencja odpowiada za działania redakcyjne prowadzone w dedykowanym serwisie contentowym oraz promocję serwisu.

Właściciel marki SunVi, firma Hand-Prod, zajmuje się produkcją suplementów diety cechujących się wysoką zawartością witaminy D3. Produktem, który szczególnie wyróżnia się w ofercie marki jest witamina w formie wygodnego w podaniu sprayu podjęzykowego dla dzieci oraz dorosłych.

ContentHouse odpowiada w całości za projekt, tj. strategię, wykonanie oraz działania redakcyjne i mediowe w serwisie zrodloslonca.pl. Wśród tematów, jakie są poruszane przez redakcję, dominują porady dotyczące suplementacji diety, stylu życia oraz informacje na temat witaminy D i jej oddziaływania na organizm.