X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Czysty PR. Agencja Face it! dla Polskiej Izby Gospodarczej Czystości

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Polska Izba Gospodarcza Czystości

reklama

Polska Izba Gospodarcza Czystości działa od 2008 r. i jest kontynuatorem prac Polskiego Stowarzyszenia Czystości. Zrzesza blisko 100 firm, w tym producentów, dystrybutorów, usługodawców, firmy pralnicze, szkoleniowe i konsultingowe. W ramach działań statutowych m.in. realizuje program certyfikacji jakościowej dla firm usługowych „Gwarant Czystości i Higieny” oraz organizuje kurs na trenerów akredytowanych. Jest partnerem The Worldwide Cleaning Industry Association (ISSA), największej branżowej organizacji na świecie, oraz wydawcą „Forum czystości” i publikacji książkowych z zakresu profesjonalnego utrzymywania czystości.

Rynek usług czystościowych oparty na nowoczesnych technologiach przekłada się na zwiększenie standardów czystości, daje możliwość wygenerowania oszczędności i oznacza wyższą jakość wytwarzanego produktu. Niezależnie od tego, czy mówimy o czystości w biurach, fabrykach, czy środkach komunikacji publicznej, zależy nam na kreowaniu dobrych praktyk. Pomoże nam w tym agencja Face it! – mówi Bogdan Patelka, Prezes Zarządu Polskiej Izby Gospodarczej Czystości.

 

Kontakt dla mediów:

Agencja Face it! Paweł Adamski, tel. 792 255 232, e-mail: p.adamski@agencjafaceit.pl

Agencja Face it! działa od 2012 roku. Współpracuje z klientami z różnorodnych branż, m.in. z takimi firmami jak: Arte po polsku (europejski kanał TV), Cinema-City (największy operator kin w Europie Środkowo-Wschodniej), Paese (producent pielęgnacyjnych kosmetyków kolorowych), Prelios (doradztwo inwestycyjne), hotel Bacówka Radawa SPA, klubokawiarnia Polana, Grochola Prawdziwy Chleb (sieć piekarni), Showroom Solna-1 oraz Gawor Collection.