X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Dariusz Andrian prezesem zarządu SAR

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Dariusz Andrian prezesem zarządu SAR

reklama


Dariusz Andrian, CEO VML Poland i Grupy Young & Rubicam Brands został prezesem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR.


Wybory odbyły się 12 czerwca na walnym zgromadzeniu członków Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR i Związku Agencji Reklamowych. Dariusz Andrian na stanowisku prezesa zastąpił Szymona Gutkowskiego, który pełnił tę funkcję przez dwie kadencje.


Dariusz Andrian z branżą reklamową związany jest 20 lat. Pracował m.in. w DDB i McCann. Od 2008 roku współtworzył jako partner i dyrektor generalny Grupę Heureka, która po akwizycji WPP i VML stała się największym europejskim biurem amerykańskiej agencji VML. Od listopada 2017 roku stanowisko CEO VML Poland łączy ze stanowiskiem CEO Grupy Young&Rubicam Brands w Polsce kierując agencjami VML, Y&R Advertising, Wunderman i shoperrmarketingowym Labstore. Zarządza 350 osobowym zespołem z biurami w Warszawie i Krakowie. Był członkiem zarządu Stowarzyszenia Komunikacji Marketingowej SAR, należy do Komitetu Organizacyjnego EFFIE Awards i Kapituły Mixx Awards IAB.