X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Grupa PSB przedłuża współpracę z ContentHouse

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Grupa PSB przedłuża współpracę z ContentHouse

reklama


Grupa PSB przedłużyła o kolejny rok umowę z agencją ContentHouse w zakresie działań w digital marketingu.

Grupa Polskie Składy Budowlane już trzeci rok powierza odpowiedzialność za działania w sieci krakowskiej agencji content marketingowej. To efekt dwuletniej udanej współpracy w zakresie efektywnej synergii content marketingu z działaniami w social media.

W 2016 roku specjaliści z agencji ContentHouse pełnili rolę doradców w zakresie marketingu internetowego. Rok później przejęli większość zadań z zakresu komunikacji Grupy w internecie.

Kolejny rok owocnej współpracy z ContentHouse utwierdził nas w przekonaniu, że to właśnie z tymi specjalistami chcemy budować spójną komunikację w tak ważnym dla nas kanale, jakim jest stale rosnący digital – komentuje Jarosław Zaborowski, z-ca dyrektora ds. marketingu w Grupie PSB.

W 2018 roku agencja będzie odpowiadać za obsługę mediów społecznościowych profili wchodzących w skład Grupy PSB. ContentHouse odpowiada za strategię, kreację, bieżącą moderację kanałów social media oraz prowadzenie kampanii reklamowych w mediach społecznościowych.

 

Grupa PSB Handel S.A. działa na rynku od 20 lat. Jest największą i najszybciej rozwijającą się siecią hurtowni materiałów budowlanych oraz marketów dom i ogród w Polsce. Obecnie Grupa zrzesza 382 małych i średnich firm z całej Polski, które prowadzą handel w 315 składach budowlanych, w 268 marketach PSB-Mrówka oraz w 53 centrach handlowych PSB-Profi. W placówkach tych pracuje ok. 14 tysięcy osób.