X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Grupa Symfonia wchodzi na rynek B2B e-commerce

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

reklama


Grupa wspierana jest przez globalny fundusz z Doliny Krzemowej Accel-KKR specjalizujący się w inwestycjach w sektorze technologicznym oraz fundusz private equity MidEuropa.

Biznes oczekuje rozwiązań wyprzedzających ciągle rosnące potrzeby. Narzędzia, z których korzystają firmy do współpracy ze swoimi kontrahentami powinny umożliwiać nie tylko zwiększenie zasięgu rynkowego, ale również lepszą współpracę z dostawcami, dystrybutorami i klientami – mówi Piotr Ciski, CEO Grupy Symfonia. – Na rynku konsumenckim transakcje online są już na tyle powszechne, że w oczywisty sposób przekładają się na oczekiwania firm wobec swoich biznesowych partnerów. Stąd nasza decyzja o uruchomieniu Platformy B2B, która jest jednocześnie dla nas strategicznym uzupełnieniem oferty w segmencie handlowo-usługowym.

Bezpieczeństwo, rozwój nowoczesnych kanałów i indywidualizacja B2B w ofercie

Symfonia wychodzi na rynek B2B e-commerce z rozwiązaniem uzupełniającym oraz wspierającym obszary najbardziej pożądanych kompetencji: analitycznych i cyfrowych oraz tzw. miękkich z umiejętnością adaptacji do zmian2. Chmurowe rozwiązanie obsługuje wszystkie procesy sprzedażowe od zapytania, przez oferty, do zamówień i rozliczeń uwzględniając wielokanałową charakterystykę sprzedaży B2B (w

tym mobile), wspierając strategię omnichannel. Automatyzuje także sprzedaż, umożliwiając samoobsługę klientów i personalizację cenników oraz negocjacje. Za budowę Platformy B2B dla Symfonii odpowiada zaufany partner biznesowy, CStore S.A. Firma jest producentem oprogramowania do automatyzacji zakupów B2B, działającym od 19 lat na rynku.

Z Platformą B2B Symfonia stawia kolejny krok w realizacji swojej strategii zmierzającej do zapewnienia każdej firmie w Polsce dostępu do najbardziej innowacyjnych rozwiązań cyfrowych i wspierania biznesów w bezpiecznym, mądrym i sprawnym rozwoju.