X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Infinity Media Middle East z nową realizacją w Dubaju

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Infinity Media Middle East

reklama

WPHI w Abu Dhabi

Pomost łączący Polskę i Zjednoczone Emiraty Arabskie

Współpraca z WPHI to nie jedyna aktywność Inifity Media Middle East w rejonie Bliskiego Wschodu. Od ponad roku agencja, wspólnie z centralą w Polsce, prowadzi kampanię reklamową Bicolored Apples from Europe. Jej głównym celem jest poszerzenie wiedzy na temat dwukolorowych jabłek europejskich. Działania realizowane są na dwóch rynkach – Chiny i Zjednoczone Emiraty Arabskie. Infinity Media odpowiada za działania PR, ePR, marketing, a także za wizyty studyjne emirackich przedsiębiorców w Polsce. Kolejna z nich odbędzie się już  9 -12 maja br. i skupi największe firmy dystrybuujące owoce w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i innych państwach Zatoki.

Misja dla Zatoki

„Oprócz planowania i zakupu każdego rodzaju mediów prowadzimy także działania wspierające firmy, które pragną zaistnieć na rynkach Zatoki. Organizujemy spotkania B2B, kojarzymy partnerów handlowych, prowadzimy misje handlowe i reprezentujemy przedsiębiorców na terenie całej zatoki”- dodaje Maciej Białko.

Infinity Media Middle East to zespół ekspertów od wielu lat związanych z rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich i doskonale znających panujące tam realia. Zapewniają wsparcie w zaistnieniu polskich firm, m.in. poprzez eliminację barier komunikacyjnych, które dla wielu przedsiębiorstw są czynnikiem utrudniającym podjęcie decyzji o ekspansji na tym rynku. Prowadzą kompleksowe działania strategiczno-promocyjne w imieniu firm z wielu sektorów rynku przy współpracy z Infinity Media Polska.