X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Justyna Żak wzmacnia zespół Httpool Polska, przechodzi ze Ströer Media 

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

JUSTYNA ŻAK HTTPOOL

reklama


Httpool jest strategicznym partnerem reklamowym czołowych platform społecznościowych na całym świecie, takich jak m.in. LinkedIn, Twitter, Snapchat, Spotify, TikTok, Brainly, Facebook czy Tripadvisor. 

Do zespołu Httpool Polska dołączyła Justyna Żak, obejmując stanowisko Multiplatform Client Partner. W zakresie jej kompetencji znajdzie się wsparcie sprzedaży kampanii na kilku platformach: Snapchat, TikTok, Brainly, oraz na ostatnio wprowadzonej do oferty Httpool Polska – TripAdvisor.

– Justyna ma bardzo bogate doświadczenie branżowe, jej pozyskanie to silny pozytywny impuls dla zespołu Httpool Polska, szczególnie jeśli chodzi o wzmacnianie kompetencji w obszarze obsługi klientów bezpośrednich – komentuje Justyna Duszyńska, CEO Httpool Polska.

Justyna Żak ma 15-letnie doświadczenie w branży mediowo-marketingowej. Karierę zawodową rozpoczynała w 2006 roku od pracy w sieciowych agencjach PR – Edelman Polska i Euro RSCG Sensors (odpowiednio na stanowiskach Account Executive i Communications Manager), następnie pracowała w banku BGŻ (jako Starszy Specjalista ds. Relacji z Mediami).

W latach 2011 – 2013 była Kierownikiem Działu Promocji i Public Relations w Teatrze Muzycznym Roma, a w latach 2014-2017 pracowała jako specjalista ds. Sprzedaży w BR TVP SA w zespole ds. sponsoringu i projektów specjalnych.

Do Httpool przechodzi bezpośrednio z firmy Ströer Media, gdzie pracowała przez ostatnie 4 lata, na stanowisku Senior Sales Manager.

Justyna Żak jest absolwentką warszawskiej SGGW (Wydział Ekonomiczny, kierunek: Zarządzanie i Marketing, specjalność: Rozwój Lokalny).

Httpool to największy na świecie globalny partner reklamowy czołowych platform społecznościowych. Firma wchodzi w skład Aleph Holding, działając na ponad 70 rynkach na całym świecie. Jest przedstawicielem reklamowym największych platform społecznościowych, wśród których są m.in. Facebook, LinkedIn, Twitter, Tik Tok, Snapchat czy Spotify. Httpool ma też w swoim portfolio autorską technologię Wise.Blue – bardzo popularne narzędzie do skutecznej reklamy na Twitterze (także oficjalny partner API Twittera), używane przez największych reklamodawców na całym świecie.

Httpool ma siedzibę główną w Wielkiej Brytanii, jednak strategicznie i długofalowo celem firmy jest budowanie silnych zespołów lokalnych, współpracujących z reklamodawcami i firmami „w terenie”. Lokalne i regionalne biura Httpool znajdują się w Europie Środkowej, krajach skandynawskich, krajach bałtyckich, Bałkanach, Rosji i WNP oraz w regionie Azji i Pacyfiku. W 2020 roku Httpool obchodził 20-lecie działalności.