X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać

Nasz newsletter subskrybuje już 12 500 osób!

Lewandowscy rządzą Instagramem w Polsce

Ranking-najpopularniejsze-profile-na-Instagramie-w-Polsce_kwiecien-2017_Analityka-Instagrama-w-NapoleonCat-1Ranking

O ile pozycja światowej sławy piłkarza wydaje się niezagrożona, to nastąpiły spore przetasowania na kolejnych miejscach w zestawieniu najbardziej lubianych Instagramowych profili. Anna Lewandowska jeszcze bardziej zbliżyła się do Roberta, awansując na drugą pozycję i wyprzedzając tym samy Suchara Codziennego. Na wyższe lokaty wspięły się również Joanna Krupa i Maffashion, które zepchnęły Wojciecha Szczęsnego z 6. na 8. pozycję.

Ranking, oprócz liczby followersów, pokazuje również ich przyrost w ostatnich 30 dniach (w porównaniu do analogicznego okresu poprzedniego).

Spośród najpopularniejszych kont instagramowych najbardziej zaangażowani byli followersi Julii K. – Maffashion, Suchara Codziennego i Ewy Chodakowskiej. Najwięcej interakcji natomiast zanotowano na profilach Maffashion, Suchara Codziennego i Roberta Lewandowskiego, przy czym fani Roberta zdecydowanie częściej dokonywali polubień niż komentarzy.

W rankingu zostały uwzględnione profile skatalogowane na stronie NapoleonCat.com. Jeśli Waszym zdaniem w zestawieniu brakuje jakiegoś profilu prosimy o kontakt na: [email protected].