X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Modern-Expo z agencją Face it!

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

reklama


Modern-Expo działa od 1993 roku. Obecnie ma 3 nowoczesne fabryki na Ukrainie i Białorusi, a w 2017 r. otwiera nową w Lublinie. Firma w ostatnich latach otworzyła ponadto oddziały w Londynie, Berlinie, Paryżu, Amsterdamie i Dubaju, a swoje wyposażenie dostarcza do 60 krajów. Klientami Modern-Expo są światowe i lokalne marki m.in. Auchan, Pepsi, Carrefour, McDonald’s, American Tobacco, Mars czy Żabka. Spółka zatrudniająca 2800 pracowników co roku notuje wzrost sprzedaży na poziomie 20 procent.

– Mamy już niekwestionowaną pozycję lidera w Europie Środkowo-Wschodniej. W tej chwili podejmujemy starania, aby stać się wiodącym dostawcą rozwiązań sklepowych również w Europie Zachodniej. Przed nami ważne wydarzenia: otwarcie nowej fabryki, wystawiennictwo targowe, więc na pewno nie zabraknie tematów do komunikacji – mówi Bogdan Łukasik, Przewodniczący Rady Nadzorczej firmy Modern-Expo.

Kontakt dla mediów:
Agencja Face it! Paweł Adamski, tel. 792 255 232, e-mail: p.adamski@agencjafaceit.pl