X

Zapisz się na darmowy newsletter SOCIALPRESS

Dlaczego warto się zapisać
Nasz newsletter subskrybuje już 15 000 osób!

Monika Matysiak wzmacnia dział Social Media w INSIGNII

Wszystkie materiały w sekcji "Newsroom" to informacje prasowe publikowane przez firmy niezwiązane z socialpress.pl. Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za prezentowane poniżej treści.

Monika Matysiak_INSIGNIA

reklama

Monika Matysiak dołączyła do zespołu odpowiedzialnego w agencji INSIGNIA za działania z zakresu social media. Objęła stanowisko Social Media Specialist.

 

Działając w branży marketingowej od ponad dwóch lat, spełnia swoje pasje. Social media i kampanie reklamowe nie mają przed nią żadnych tajemnic. Specjalizuje się w branży modowej, lecz z ogromnym zaangażowaniem podbija także inne dziedziny.

Pracowała z takimi markami jak: Grupa PSB, Bell, Miraculum, PRIMAMODA, Fashion Magazine oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Poprzednio pełniła funkcję Community Managera w click community.

 

Monika jest jedną z najlepszych specjalistek w zakresie social media, z którą miałam okazję pracować, stąd też decyzja o dołączeniu jej do naszego zespołu. Świetnie radzi sobie z tematami w każdej branży i jest prawdziwą ekspertką w zakresie kanałów komunikacji dla trudnej grupy millennialsów. Podchodzi do komunikacji nieszablonowo, co jest tak ważne w czasach, kiedy każda reklama, nawet w social mediach, jest pomijana. Bardzo cieszę się, że mamy na swoim pokładzie tak zaangażowaną i doświadczoną specjalistkę, która po prostu żyje swoją pracą – komentuje Anna Ortman, Social Media Manager, INSIGNIA.